4,9
(75)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 1092116
Jean Paul Gaultier MannetjesLe Male Elixir
Parfum Spray
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLvr 17-04 tot za 18-04
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Le Male Elixir Parfum Spray van Jean Paul Gaultier herdefinieert de mannengeur. Het spreekt de moderne man aan: mannelijk, avontuurlijk en altijd geïnteresseerd in avontuur. Hij vindt conventionele dingen saai. Deze parfumspray uit de Le Male Elixir collectie is dan ook veelgelaagd en opwindend. Verrassende melanges worden afgewisseld met accenten die contrasteren. Deze geur is als een avontuurlijke reis door onbekend terrein.
Le Male Elixir van Jean Paul Gaultier: een onconventionele geur voor mannen
Er zijn veel typische mannengeuren. Maar Jean Paul Gaultier houdt ervan om het typische te herinterpreteren. Nieuwe interpretaties houden altijd verrassingen in. Dit is vooral waar als ze afkomstig zijn van een beroemd traditioneel huis. Met de Le Male Elixir collectie presenteren de parfumeurs onconventionele, misschien zelfs provocerende geuren. De opvallende flacon in de vorm van een mannentorso bewijst dat ze niets anders in gedachten hadden dan de aandacht te trekken. Naar lavendel geurende velden openen de veelzijdige parfumspray. Stimulerende, kruidige muntaccenten zorgen ervoor dat de topnoot niets van zijn spanning verliest. De hartnoot wekt verlangen op: Het bestaat uit een prachtige combinatie van warme oriëntaalse benzoë en de geur van vanille. Het basisakkoord heeft een intens effect en wordt gekenmerkt door zijn persistentie. Kruidige tabak wordt gecontrasteerd door aromatische honing. Het akkoord wordt afgerond met tonkabonen.Naam
Parfum Spray, Le Male ElixirLijn
MannetjesProductlijn
HerengeurenGeursoort
amber, aromatisch
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL.
Attentie
Ontvlambare vloeistof en damp. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
- Jean Paul Gaultier
- SA Plaza Europa 46-48 , ES-08902 Barcelona
- www.jeanpaulgaultier.com
Onze klanten zeggen over Mannetjes
5,0
(75)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk





















