Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

ALCINA Ganz Schön Lang

Anti-kloven serum
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 17-12 tot do 18-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Een ideaal haarverzorgingsproduct tegen gespleten haarpunten is het Ganz Schön Lang Anti-Spliss Serum van ALCINA. Gespleten haarpunten kunnen een echt probleem zijn, vooral bij lang haar. Niet meer met dit serum van AlCINA! Dit hoogwaardige product betekent langdurige haarverzorging en het voorkomen van gespleten haarpunten voor lang haar van alle kleuren en typen.

Het ALCINA Long Anti-Split Serum is geformuleerd met een zorgvuldig uitgebalanceerde formule die het haar kan beschermen tegen gespleten haarpunten zonder siliconen te bevatten. Daarnaast zijn panthenol en lecithine opgenomen in de ingrediënten, die je haar en hoofdhuid voeden. Lecithine is een speciale fosfolipide en heeft een hydraterende werking: het voorkomt uitdroging van de normale en droge huid en houdt het haar dynamisch en soepel.

Het reguleert ook de pH-waarde en ondersteunt de natuurlijke beschermende barrière van de huid en het haar tegen schadelijke milieu-invloeden. Gun jezelf je eigen kleine stressvrije pauze met dit prachtige haarverzorgingsproduct voor intacte haarpunten en een gladde, glamoureuze glans in lang haar.

Hoe gebruik je het Ganz Schön Lang Anti-Spliss Serum van ALCINA op de juiste manier?

Masseer ongeveer 1-3 pompjes van het Anti-Spliss Serum in handdoekdroge of volledig droge haarpunten, afhankelijk van de lengte en dikte van het haar. Niet uitspoelen!

  • Naam

    Anti-kloven serum
  • Lijn

    Ganz Schön Lang
  • Productlijn

    Haarverzorging
Afhankelijk van de haarlengte en -dikte 1-3 pompjes in handdoekdroge of droge haarpunten aanbrengen. Niet uitspoelen.
AQUA, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, AVENA STRIGOSA SEED EXTRACT, LECITHIN, TETRASODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, BENZYL BENZOATE.

Onze klanten zeggen over Ganz Schön Lang

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.268 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief