PROMOPREMIUM
ALCINA - Strong - Perl-GelALCINA - Strong - Perl-Gel

Strong
Perl-Gel van ALCINA

7
100 ml
-36% op de adviesprijs

BP: € 126,70* / 1000 ml 100 ml

Direct leverbaar

Flame € 12,67*
Adviesprijs € 19,95*
je bespaart: -36% je bespaart: -43%
Uitverkocht
 
Artikelnr. 1021778

Beschrijving van Strong Perl-Gel van ALCINA

Productlijn: Haarstyling
Lijn: Strong
Naam: Perl-Gel

De Perl gel uit de lijn Strong van Alcina combineert een langdurige versteviging van het kapsel met een flexibiliteit die een natuurlijke uitstraling behoudt, zelfs bij ongebruikelijke looks. Een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot is voldoende om droog haar te modelleren en het kapsel een individuele stijl te geven. Bovendien krijgt het haar dankzij de speciale formule met pareleffect een aantrekkelijke glinsterende glans en geeft het zowel een gezond als verzorgd uiterlijk.

Sterke prestaties voor een breed scala aan stylingideeën

Het Duitse label maakt het voor u eenvoudiger om haarcosmeticaproduct te kiezen door de indeling van alle stylingproducten in een eenvoudig te begrijpen schaalverdeling.

Vragen over het product?

Ingrediënten van Strong Perl-Gel van ALCINA

AQUA, SORBITOL, ACRYLATES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, CARBOMER, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-9, MICA, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, POLYSORBATE 80, PROPYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, SODIUM BENZOATE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL SALICYLATE, CI 77891.

Klantenbeoordelingen
5 (7 Klantenbeoordelingen)

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon