Glow for it: 20% korting* op je beautymake-over

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Laura Mercier Almond Coconut Aromatische Lichaamsolie

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalApplePayMasterCard
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Aromatische Lichaamsolie,
Lijn
Almond Coconut
Productlijn
Geur
Een voedende lichaamsolie met plantenextracten die rijk zijn aan antioxidanten om vocht in te sluiten en de veerkracht van de huid zichtbaar te verbeteren voor een gezonde, stralende gloed. Een lichtgewicht, niet-vette bad- en lichaamsolie die zelfs de droogste huid hydrateert, verzacht en voedt met een mix van baobab-, jojoba- en Franse pruimenpitolie voor een gezonde gloed. BELANGRIJKSTE VOORDELEN - Verzacht en revitaliseert de huid en hydrateert tot 48 uur lang - Diep voedend, laat de huid stralen, subtiel geparfumeerd en intens gevoed - Huidvriendelijke natuurlijke ingrediënten die de celvernieuwing van het lichaam ondersteunen en zorgen voor een gezonde, stralende huid
Toepassing
BAD: Giet de gewenste hoeveelheid olie op het wateroppervlak en draai zachtjes rond.
LICHAAM: Verwarm de olie in je handen en masseer in het lichaam. Breng voor het beste resultaat aan op een vochtige huid. Vervolg met de Serum Body Cream voor een complete schoonheidservaring.

Pro tip/Professionele techniek: Giet de Aromatic Bath & Body Oil in een warm bad en ontdek de aromatherapeutische voordelen van je favoriete Laura Mercier geur.
Ingrediënten
CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, FRAGRANCE (PARFUM), SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, ADANSONIA DIGITATA SEED OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, PRUNUS DOMESTICA SEED OIL, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT (ARNICA MONTANA), TOCOPHEROL, GLYCERIN, AQUA/WATER/EAU, CITRIC ACID, BISABOLOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, ANISE ALCOHOL, COUMARIN, LIMONENE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL.
Merk
Biorius
Avenue Leonard de Vinci, 14, BE-1300 Wavre
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

7.826 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief