Artikelnr. 1286895
Jean Paul Gaultier Les FemmesLa Belle Rosea
Eau de Parfum Spray- Verwachte levering met Post NLza 18-07 tot ma 20-07
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Jean Paul Gaultier La Belle Rosea Eau de Parfum geeft het dagelijks leven een bloemig-aquatische geur die een aangenaam fris gevoel achterlaat op de huid. De topnoot van heldere aquatische akkoorden en bergamot opent de geurbeleving en zorgt voor een verkwikkend begin van de dag. Pioenroos, roos en viooltje ontvouwen vervolgens hun aroma's als hartnoten, waardoor het parfum een zachte, bloemige aanwezigheid krijgt. Een warme basis van vanille, musk en ceder rondt de compositie af en geeft het een licht amberachtige diepte die vele uren subtiel waarneembaar blijft. Door deze uitgebalanceerde mix kan de creatie flexibel worden toegepast op verschillende momenten van de dag of bij verschillende gelegenheden, omdat het onopvallend opgaat in elke situatie. De glazen flacon in de vorm van een torso met roze inhoud en gouden bloemenornamenten is ook een elegante accessoire op het schap. Verschillende vulhoeveelheden, waaronder de royale versie van 100 milliliter, bieden het juiste formaat voor gebruik thuis of onderweg. Tot slot zorgt een fijne sproeikop voor een gelijkmatige verdeling van de vloeistof, waardoor het gemakkelijk is om zuinig en precies te gebruiken.
Topnoten
aquatische noten
Hartnoten
pioenroos
Basisnoten
vanille
Naam
Eau de Parfum Spray, La Belle RoseaLijn
Les FemmesProductlijn
VrouwengeurenGeursoort
aquatisch, bloemigProducttype
pompflacon
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
Attentie
Ontvlambare vloeistof en damp.
- ANTONIO PUIG, S.A
- Plaza Europa 46-48, ES-8902 Barcelona
- http://www.jeanpaulgaultier.com






















