Bespaar 11%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu
StartERBEShaving ShopScheeraccessoiresStaaf dubbele pasta voor leren riemen

Artikelnr. 31705

ERBEScheeraccessoiresStaaf dubbele pasta voor leren riemen

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Hoe slijp je scheermesjes op de juiste manier met Becker Manicure

Als je op de traditionele manier scheert, kun je niet zonder de dubbele-slijppasta voor leren riemen. Dit komt omdat het scheermes op de leren riem wordt geslepen, wat veel van de riem vraagt. De dubbele bar pasta voor leren riemen bestaat uit een rode en een zwarte pasta. De rode pasta verzorgt en beschermt het leer van de strop. De zwarte pasta helpt het scheermes te slijpen. Daarom is de dubbele staafpasta voor leren strops van Becker Manicure onmisbaar voor nat scheren. Het lemmet van traditionele scheermessen is immers ongelooflijk fijn en een wetsteen zou het lemmet waarschijnlijk beschadigen. Daarom wordt al eeuwenlang een strop van stevig leer gebruikt om de messen te onderhouden en te slijpen. En hoe scherper het scheermes, hoe makkelijker en grondiger de scheerbeurt. Becker Manicure, het traditionele bedrijf uit Solingen, biedt je uitgebreide ondersteuning voor nat scheren met een scheermes en een strop met de dubbele staafpasta.
  • Naam

    Staaf dubbele pasta voor leren riemen
  • Lijn

    Scheeraccessoires
  • Productlijn

    Shaving Shop

Schrijf de eerste beoordeling voor Scheeraccessoires

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.914 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 24-08-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.