ERBE Scheerkwast Scheerkwast zilverspits & dassenhaar olijfhout
of rechtstreeks met
Het merk ERBE uit Solingen bestaat al meer dan 8 decennia. Het inspireert met producten van hoge kwaliteit. Alleen de beste materialen worden gebruikt, die met de hand worden verwerkt. Deze traditionele productie wordt zeer gewaardeerd door consumenten. De hoogwaardige materialen en de solide afwerking geven ERBE producten een bovengemiddelde levensduur. Alle producten worden in Duitsland geproduceerd en verzonden. Naast de traditionele klassiekers vindt u ook talrijke innovatieve nieuwe producten die u zullen inspireren. Of het nu gaat om klassiekers of nieuwe producten - alle producten worden met veel aandacht voor detail vervaardigd. Dat kun je zien en voelen.
Scheerkwast met zilveren punt en dassenhaar van olijfhout van ERBE
Scheren wordt een plezier met de scheerkwast van olijfhout met zilveren punt en dassenhaar. De goed gevormde scheerkwast ligt perfect in de hand. Het handvat van echt olijfhout en de echte haren van silver tip & dassenhaar maken deze scheerkwast tot een favoriet dagelijks gebruiksvoorwerp. In de shop van de fabrikant vind je een ruim assortiment accessoires. Hier vind je alles wat je nodig hebt voor het scheren, zoals scheermesjes, mesjes, messenslijpers, slijppasta's en leren strops. Accessoires zoals baardborstels, baardkammen, baardscharen en contour scheerapparaten zijn beschikbaar voor de verzorging na het scheren. De accessoires zijn ook verkrijgbaar als set.Naam
Scheerkwast zilverspits & dassenhaar olijfhoutLijn
ScheerkwastProductlijn
Shaving ShopArtikelnr.
865044
Houd de scheerkwast even onder warm water en schud even. Overtollig water wordt verwijderd. Laat de kwast zonder druk uit te oefenen over de zeep cirkelen totdat de gewenste hoeveelheid schuim is gevormd om de zeep aan te brengen.
De klassieke scheerkwast heeft een conische kop met dassenhaar. Voor bijzonder waardevolle scheerkwasten wordt alleen het witte haar van de das gebruikt. Moderne scheerkwasten hebben de klassieke vorm, maar zijn ook verkrijgbaar met synthetisch haar.
Na het scheren wordt de scheerkwast ondersteboven in een houder gehangen zodat hij kan uitlekken en drogen, want stilstaand water zou de kwast beschadigen.
De klassieke scheerkwast heeft een conische kop met dassenhaar. Voor bijzonder waardevolle scheerkwasten wordt alleen het witte haar van de das gebruikt. Moderne scheerkwasten hebben de klassieke vorm, maar zijn ook verkrijgbaar met synthetisch haar.
Na het scheren wordt de scheerkwast ondersteboven in een houder gehangen zodat hij kan uitlekken en drogen, want stilstaand water zou de kwast beschadigen.
N/A
- Becker Manicure GmbH & Co. KG
- Friedrich-Wilhelm-Straße 18-22, DE-42655 Solingen
- www.becker-solingen.de
Schrijf de eerste beoordeling voor Scheerkwast
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk





















