- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Acqua di Parma Home Collection Beperkte editie Bosco rooster
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie

Topnoten
pijnboom

Hartnoten
eucalyptus

Basisnoten
cederhout
Naam
Bosco rooster, Beperkte editie
Lijn
Home Collection
Productlijn
Home Fragrance
Toepassing
badkamer, gang, woonkamer
De beroemde Bosco diffuser, uniek ontworpen voor de feestdagen, schittert in levendige gouden patronen door de beroemde architect en ontwerper India Mahdavi en verspreidt een geur die doet denken aan de frisse, schone winterlucht van de bergen.
Een vakantiesfeer geïnspireerd door de frisse boslucht met een vleugje levendigheid in de lucht. De betoverende geur van dennenbomen en het groene facet van matte dennennaalden vermengen zich met de verkwikkende frisheid van eucalyptus, terwijl de contrasterende noten van kruidnagel een vleugje warmte toevoegen aan deze populaire kamergeur. De limited edition geurverspreider in een glazen flacon is versierd met heldere gouden patronen voor een kleurrijk en vrolijk feestseizoen. De motieven, ontworpen door India Mahdavi, zijn een herinterpretatie van de Italiaanse architectuur, geïnspireerd door het kleurrijke en originele universum van de ontwerper en de levendigheid van Acqua di Parma.
Duur: 10-12 weken.
Toepassing
Geurstokjes zijn gemakkelijk te gebruiken en geven je woonruimte in een handomdraai een gezellige sfeer. Plaats het gewenste aantal geurstokjes in de fles. In de komende uren absorberen de stokjes de geurolie en verspreiden deze gelijkmatig door de kamer. Afhankelijk van het gekozen product blijft de geur enkele maanden hangen. Om de geur intenser te maken, kun je het aantal stokjes verhogen en de geurstokjes regelmatig omdraaien. In kleine kamers volstaat echter een kleiner aantal stokjes. De ideale plek voor geurstokjes is ergens uit de buurt van warmte- en zonlichtbronnen, zoals een kast of een plank aan de muur.
Ingrediënten
'ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL.
Waarschuwingen
Richt al uw vragen over productgebruik, leveranciersgegevens, waarschuwingen of veiligheidsinformatie tot het toegewijde klantenserviceteam van Acqua di Parma via customercare[at]acquadiparma.it
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk