Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

my olivanna Reiniging T-Zone Stick

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalApplePayMasterCard
Gratis levering vanaf € 30,00
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen

Onze aanbevelingen voor u:

0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
T-Zone Stick,
Lijn
Reiniging
Productlijn
Gezichtsverzorging
mijn olivanna - T-Zone Stick De T-zone stick van my olivanna is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van de zogenaamde T-zone - het gebied dat zich uitstrekt van het voorhoofd via de neusbrug naar de kin. Dit gebied van het gezicht is voor veel mensen vaak vetter en daardoor vatbaarder voor puistjes. Met de T-zone stick kun je deze onzuiverheden bestrijden met behulp van kokosolie en waardevolle aminozuren. De stick wordt ook gekenmerkt door het hoge gehalte aan tapiocazetmeel, dat overtollig talg in de T-zone absorbeert en voorkomt dat poriën verstopt raken. Dit vermindert ook effectief ongewenste glans op het gezicht.

Perfect voor huidverzorging na het reinigen

De verzorgingsstick van my olivanna is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van de vette en vette huid, maar kan gebruikt worden door iedereen die vaak last heeft van onzuiverheden in de T-zone. Bij regelmatig gebruik verbetert gember extract de huidtextuur en maakt het donkere vlekjes minder opvallend. Candelillawas, dat wordt gewonnen uit de bladeren en stengels van de candelillastruik, hydrateert de huid en versterkt de natuurlijke beschermingsbarrière. Grijp altijd naar de stick als je gezichtshuid een onnatuurlijke glans heeft - zelfs na reiniging bijvoorbeeld.
Toepassing
Een reinigingscrème is verkrijgbaar bij verschillende fabrikanten en wordt geleverd in een potje, tube of flesje, afhankelijk van de fabrikant. Het is gemakkelijk te gebruiken en kan 's ochtends en 's avonds worden aangebracht. Breng met je handpalmen een geschikte hoeveelheid reinigingscrème rechtstreeks aan op het hele gezicht, vooraf bevochtigd met water. Vermijd het gebied rond de ogen. Masseer de crème in de huid om make-up en vuil grondig te verwijderen. Was na een korte massage het product van de huid met helder, lauwwarm water en dep het gezicht zachtjes droog. Werk af door de huid te verwennen met een geschikt huidverzorgingsproduct.
Ingrediënten
Caprylic/Capric Triglyceride, Tapioca Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Aqua (Water, Eau), Glycerin, Distarch Phosphate, Zingiber Officinale Leaf Cell Extract, Tocopherol, Ipomoea Betatas Root Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

7.432 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief