Tautropfen Sanddorn Nourishing Solutions
2-Phasen TreatmentOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLma 03-11 tot di 04-11
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Productinformatie
Nieuwe energie met behulp van waardevolle organische ingrediënten
De Duindoorn Voedende Oplossingen 2-Fasenbehandeling van TAUTROPFEN is een voedende en revitaliserende dagverzorging met kostbare duindoornolie. De combinatie van duindoornolie en biologische amandelolie maakt je huid fluweelzacht en soepel, terwijl biologische aloë vera en vijgeningrediënten in combinatie met betaïne zorgen voor intens vocht en nieuwe energie. Het resultaat is een vitalere, stralende huid. De 2-fasenbehandeling wordt 's ochtends en 's avonds na het reinigen van het gezicht op de huid aangebracht. Schud de flacon goed vlak voor het aanbrengen, zodat de fasen zich vermengen en de behandeling zijn volle effect kan ontwikkelen. Indien gewenst kun je je huid na de behandeling verwennen met een zachte emulsie of een rijke crème van TAUTROPFEN. Voor een optimaal resultaat is een regelmatig gebruik van de dagcrème essentieel.Ingrediënten
Onze klanten zeggen over Sanddorn Nourishing Solutions
Christine Terpetschnig
22.11.2022
De combinatie van de Sandorn Solution en de crème is uitstekend. Eindelijk een product dat echt in de huid trekt. Ik ben dol op dit assortiment en gebruik het al jaren. De huid voelt daarna goed gevoed aan.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Elektra K
15.05.2022
Een heerlijke, verkwikkende geur. Fruitig - citrusachtig. Trekt snel in zonder een vettig laagje achter te laten op de huid. Geeft een rozige, natuurlijke gloed. Net als na een zomerse dag in de natuur. Geweldig product!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Angelika Laimer
13.11.2021
Ik gebruik het al heel lang en merk dat mijn huid daardoor veel elastischer is geworden. De zeer goede prijs-kwaliteitverhouding is nog een reden om het te kopen.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Sandra Müller
02.11.2021
Het beste product ooit. Ik kan het alleen maar aanraden!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Andrea Lohr
22.06.2020
Ik heb het product al voor de tweede keer gekocht, het smeert heel goed uit en trekt snel in, het maakt de huid zacht en glad, voor het warmere jaargetijde is het alleen voldoende, anders met een verzorgende crème van Tautropfen of de duindoorncrème, die ik ook al 2 jaar gebruik, het zijn allemaal heel goede producten voor mijn rijpe, droge huid.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de



















