Bespaar tot € 14* op je bestelling – en zelfs € 19* in de app
Shop nu

TERMIX Ontwarrende borstels Slanke toupetborstel

TERMIX - Ontwarrende borstels
-23%
Bijna uitverkocht
Deel product

1 stuks

€ 19,24 / 1 stuks

incl. btw

€ 19,24

Adviesprijs € 24,85

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf € 28,00

Leveringstijd met Post NL di 03-11 tot wo 04-11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Voor precieze stylingresultaten bij de haarlijn is het kiezen van het juiste gereedschap cruciaal. De slanke tousle brush van TERMIX is speciaal ontwikkeld voor gedetailleerde stylingtechnieken. Het borstellichaam van echt hout ligt prettig in de hand en biedt de nodige stabiliteit voor gecontroleerd werken. Het bijzondere is de plaatsing van de zwijnenharen: twee verschillende lengtes maken het mogelijk om het haar specifiek vast te pakken en het meer structuur en volheid bij de haaraanzet te geven. Dit geraffineerde ontwerp maakt de borstel een handige hulp voor het creëren van volume. Het taps toelopende handvat is ook praktisch voor het netjes scheiden van afzonderlijke haarstukken. Dit creëert gedefinieerde looks met een professionele afwerking.

  • Ontworpen voor warrelen en stylen bij de haarlijn
  • Wildzwijnhaar in twee verschillende lengtes voor structuur
  • Stevige borstel van echt hout
  • Taps toelopende steel voor het verdelen van secties haar
  • Maakt gecontroleerd en precies werken mogelijk
  • Naam

    Slanke toupetborstel
  • Lijn

    Ontwarrende borstels
  • Productlijn

    Borstels & kammen
  • Artikelnr.

    1079832
Ontklitters liggen prettig in de hand en kunnen ook gemakkelijk door vochtig haar worden geborsteld. De speciale, flexibele borstelharen verspringen en variëren in lengte. Hierdoor heeft de ontklitter grip op het haar tot aan de hoofdhuid, maar scheurt het niet en glijdt het er gewoon doorheen. De ontklitter wordt over het haar geleid. Lichte druk is voldoende om het haar te ontwarren en te kammen, zelfs bij krullend, dik of bijzonder fijn haar.

Ontwarrers zijn verkrijgbaar met en zonder handvat.

Schrijf de eerste beoordeling voor Ontwarrende borstels

Dit vind je misschien ook leuk

Mehr Produkte zu dieser Marke

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en krijg tot € 15** korting
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.987 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is <a href="/verzendkosten" class="underline">hier</a> te vinden. <br>Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 6 korting bij een minimale bestelwaarde van € 49 € 9 korting bij een minimale bestelwaarde van € 69 € 14 korting bij een minimale bestelwaarde van € 99. De korting van € 19 vanaf een bestelwaarde van € 129 geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 01-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.