Neem de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
1
Beoordeling 1/5 Sterren
(1)

Hercules Sägemann Borstels Flexibele vorm

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Een speciaal kenmerk van de Hercules Sägemann Flexy Shape is het flexibele borstellichaam, dat zich dynamisch aanpast aan de individuele vorm van het hoofd. Dankzij het gebogen ontwerp glijdt de borstel zachtjes door de haren en zorgt voor een aangename massage van de hoofdhuid. De fabrikant gebruikt een geraffineerde combinatie van echt zwijnenhaar en fijne polyamidepennen met afgeronde kogelkoppen. Dit mengsel dient om het haar zachtjes te ontwarren en kan ook zorgen voor een natuurlijke glans. Dankzij het luchtdoorlatende skeletontwerp kan de föhnlucht ongehinderd circuleren, waardoor het droogproces vaak efficiënter verloopt. Het ergonomisch gevormde handvat zorgt voor veilig gebruik, met een geribbelde structuur die zorgt voor een stabiele grip, zelfs met natte handen. Het zeer lage gewicht van de borstel maakt het dagelijks stylen merkbaar gemakkelijker en voorkomt snelle vermoeidheid van de pols. Er is ook een praktische opening aan het einde van het handvat om de borstel gemakkelijk aan een haakje op te bergen. Zowel nat als droog haar kan met dit model nauwkeurig worden gestyled en in model worden gebracht.

  • Flexibele borstelkop past zich aan de vorm van het hoofd aan
  • Combinatie van zwijnenhaar en nylon pinnen
  • Luchtdoorlatend ontwerp voor optimaal föhnen
  • Ergonomische handgreep met antisliptextuur
  • Geschikt voor ontwarren, stylen en masseren
  • Naam

    Flexibele vorm
  • Lijn

    Borstels
  • Productlijn

    Haarverzorging
  • Artikelnr.

    1215702
  • Toepassing

    haar, hoofdhuid
  • Eigenschap

    verzorgend
  • Haartype

    alle haartypen
  • Producttype

    borstel
Skeletborstels zijn ideaal om je haar snel te föhnen en te stylen. De open structuur van de borstel zorgt voor een optimale luchtcirculatie, waardoor het haar sneller droogt. Gebruik de borstel op vochtig of droog haar en haal hem zachtjes door de lengten terwijl je met de föhn werkt.

Perfect voor het creëren van volume bij de aanzet: til de secties haar op en föhn direct bij de aanzet. De skeletborstel is ook geschikt om te ontklitten en is bijzonder zacht voor je haar.

Onze klanten zeggen over Borstels

1,0
Beoordeling 1/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.954 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.