Neem de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
StartShu UemuraHairstylingShu StyleAir Dry / Blow Dry Perfector

Shu Uemura Shu Style Wonder Worker Air Dry / Blow Dry Perfector

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
  • Naam

    Air Dry / Blow Dry Perfector, Wonder Worker
  • Lijn

    Shu Style
  • Productlijn

    Hairstyling
  • Artikelnr.

    887783
Verschillende fabrikanten bieden haarlak aan voor praktisch elke haarbehoefte en elk stylingproject - van intensief hydrateren tot fixeren. Ondanks de vele soorten haarlak zijn er slechts minimale verschillen in toepassing. Om de haarlak gelijkmatig over het haar te verdelen, moet je vanaf een afstand van ongeveer 30 cm sprayen. Houd de spuitbus in beweging. Zo voorkom je dat afzonderlijke delen van het haar te veel spray krijgen. Gebruik de spray spaarzaam en spray opnieuw indien nodig. Afhankelijk van de spray die je hebt gekozen, kan het nodig zijn om na het sprayen het haar naar wens in model te brengen of bijvoorbeeld de haaraanzet te liften.

Schrijf de eerste beoordeling voor Shu Style

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.947 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.