Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Sana Jardin Paris Sandalwood Temple Eau de Parfum Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalApplePayMasterCard
Gratis levering vanaf € 30,00
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen

Onze aanbevelingen voor u:

0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Topnoten
bergamot, neroli, sinaasappel
Hartnoten
ceder
Basisnoten
guajakhout, sandelhout, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray,
Lijn
Sandalwood Temple
Productlijn
Vrouwengeuren
Productnaam
veganistisch
Producttype
roller
De Eau de Parfum spray Sandalwood Temple van Sana Jardin Paris is een zachte en warme vrouwengeur die gebaseerd is op zachte houtnoten en verfrissende citrusvruchten.

Met elegant Sandel- en guajakhout

De Eau de Parfum spray Sandalwood Temple is een bestanddeel van een 7-delige geurserie, die de bekende parfumeur Carlos Benaim voor het huis Sana Jardin Paris heeft ontworpen. De geur presenteert zich aangenaam warm en zacht en heeft een aangename rustgevend effect met zijn basis uit Haïtiaanse vetiver en sandel- en guajakhout. De hartnoot bestaat uit cederhout, dat zich in de topnoot combineert met de verfrissende akkoorden van bergamot, witte sinaasappelbloesems en Tunesische neroli.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT. | FRAGRANCE (PARFUM) | LIMONENE | BENZYL SALICYLATE | LINALOOL | CITRAL | GERANIOL | ISOEUGENOL | FARNESOL | ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE | BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE | ETHYLHEXYL SALICYLATE |
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

7.486 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief