Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
3,7
Beoordeling 3,67/5 Sterren
(3)

Hugo Boss BOSS The ScentMagnetic

Eau de Parfum Spray
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 16-12 tot wo 17-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
BOSS The Scent Magnetic verleidt met zijn charismatische uitstraling en laat de sensuele aantrekkingskracht tussen man en vrouw knetteren. Deze buitengewone geur - gecreëerd door Hugo Boss - activeert alle zintuigen. Met zijn geraffineerde samenstelling van kruidige en frisse geurnoten combineert deze eau de parfum spray op indrukwekkende wijze elegantie met nonchalance.

BOSS The Scent Magnetic fascineert door het gebruik van de Afrikaanse maninkavrucht

, die lustopwekkend en exotisch is, met een aroma dat doet denken aan passievrucht gedoopt in rum. Gember zorgt voor een pittige eerste indruk in de topnoot van deze eau de parfum spray. Het verleidelijke maninka fruit en de warme geur van lavendel omhullen de drager met pure sensualiteit in de hartnoot. Intense leerakkoorden gecombineerd met kruidige kardemom creëren een onmiskenbaar mannelijke en blijvende indruk. Zij vormen de basis. De resulterende compositie van het parfum van Hugo Boss ontvouwt een uitdagend samenspel van sensuele aroma's dat deze inspiratie doordrenkt met een vleugje reislust.
  • Basisnoten

    vanille
  • Naam

    Eau de Parfum Spray, Magnetic
  • Lijn

    BOSS The Scent
  • Productlijn

    Boss Black Herengeuren
  • Geursoort

    amber, fruitig , leer
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, COUMARIN, OCTOCRYLENE, BHT, CINNAMAL, CITRAL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C RED NO. 4 (CI 14700), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090)
  • GHS02
  • GHS07
  • Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • Attentie

    Kan een allergische huidreactie veroorzaken.

Onze klanten zeggen over BOSS The Scent

3,7
Beoordeling 3,67/5 Sterren
(3)
Klantenbeoordelingen

Bashar B.

Beoordeling 1/5 Sterren

30.11.2023

Ik heb dit parfum gekocht en de kwaliteit was slecht😡

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.fi

Dames

Anoniem -

Beoordeling 5/5 Sterren

09.06.2023

Zeer lekker geurtje, plus het product is hier goedkoper dan bij de concurrent.

Uli S.

Beoordeling 5/5 Sterren

09.03.2023

Zeer aangename, frisse en langdurige geur, perfect voor de lente.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.268 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief