Beauty Top Picks: Shop populaire favorieten en bestsellers met korting
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

Artikelnr. 80252

DADO SENSSPECIALE ZORG- Voor gevoelige huid & neurodermitisDeospray 24H

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdo 06-08 tot vr 07-08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De DADO SENS SPECIAL CARE DEOSENSITIVE 24H is precies afgestemd op de behoeften van de zeer gevoelige huid en is ideaal voor de dagelijkse verzorging. Deze milde samenstelling kan zelfs een geschikte keuze zijn als je gevoelig bent voor neurodermitis. De formule maakt bewust geen gebruik van aluminiumzouten om een zo zacht mogelijke toepassing te garanderen. In plaats daarvan concentreren de ingrediënten zich op bestanddelen zoals organische aloë vera en zoethoutwortelextracten. Deze natuurlijke elementen vullen de Dermacosmetics formule aan. Na het verstuiven op de gereinigde okselhuid kan een langdurig fris gevoel ontstaan. De spray beschermt zachtjes tegen de ontwikkeling van lichaamsgeur. Het bevat geen siliconen, paraffines, PEG's of kunstmatige kleurstoffen om de samenstelling niet onnodig te belasten. Het compacte formaat van 75 ml maakt het product ook praktisch voor op reis.

  • Ontwikkeld voor de gevoelige huid en de huid met neiging tot neurodermitis
  • Geformuleerd zonder aluminiumzouten
  • Bevat organische aloë vera en zoethoutwortel
  • Vrij van siliconen, paraffines, PEG's en kleurstoffen
  • Zachte bescherming tegen geurtjes
    • Naam

      Deospray 24H, - Voor gevoelige huid & neurodermitis
    • Lijn

      SPECIALE ZORG
    • Productlijn

      Huidverzorging
    Op de gereinigde huid onder de oksels verstuiven. Bijzonder geschikt voor de gevoelige huid, zonder aluminiumzouten.
    ALCOHOL, AQUA [WATER], TRIETHYL CITRATE, FARNESOL, AROMA [FRAGRANCE], GLYCERYL CAPRYLATE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL

    Onze klanten zeggen over SPECIALE ZORG

    5,0
    Beoordeling 5/5 Sterren
    (1)
    Klantenbeoordelingen
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.902 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.