Bespaar 10%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

Artikelnr. 1218917

Acqua di ParmaBuongiornoHand and Body Wash

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 15-08 tot ma 17-08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Buongiorno Hand and Body Wash van Acqua di Parma is een hoogwaardig huidverzorgingsproduct voor de handen en het lichaam met een heerlijke geur. Het combineert een aangenaam romige consistentie met zacht reinigende eigenschappen en laat de huid aangenaam zacht aanvoelen na gebruik. Het huidverzorgingsproduct van Acqua di Parma met de naam Buongiorno wordt geleverd in een stijlvolle, transparante fles met een geïntegreerde pompdispenser en een inhoud van 300 ml.

Hoe gemakkelijk is de Hand and Body Wash te gebruiken:

Wrijf het huidverzorgingsproduct op je huid tijdens het baden of douchen voor een zachte reiniging. Neem een kleine hoeveelheid van het product uit de pompdispenser en verdeel het over de huid. Laat het product kort inwerken en spoel het af onder stromend water.

Goed om te weten: Naast de Hand and Body Wash bieden we in de Parfumdreams shop ook de Hand and Body Lotion aan voor gebruik na het baden of douchen. De Eau de Parfum Spray uit de Buongiorno editie van Acqua di Parma is ook bij ons verkrijgbaar.

  • Topnoten

    basilicum, citroen, munt, petitgrain, rozemarijn
  • Hartnoten

    lavandin, mandarijn
  • Basisnoten

    amber, cederhout, muskus
  • Naam

    Hand and Body Wash
  • Lijn

    Buongiorno
  • Productlijn

    lichaamsverzorging
  • Geursoort

    aromatisch, citrus, groen
  • Toepassing

    handen, lichaam
Geparfumeerde lichaamsverzorging voor vrouwen verschilt qua toepassing niet van conventionele bodylotion. Idealiter breng je de lichaamsverzorging direct na een bad of douche aan op een nog licht vochtige huid. De open poriën zorgen ervoor dat de actieve ingrediënten bijzonder diep doordringen. De geparfumeerde bodylotions kunnen echter ook tussendoor worden gebruikt en geven het lichaam in een handomdraai een verleidelijke geur. De intensieve verzorging en het zachte aroma maken de producten perfect voor dagelijks gebruik. Als je de geur van de lichaamsverzorgingsproducten wilt versterken, kun je ze combineren met het bijpassende eau de parfum van de fabrikant.
21219: AQUA (WATER) • DISODIUM COCOYL GLUTAMATE • COCAMIDOPROPYL BETAINE • DECYL GLUCOSIDE • PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL • PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE • GLYCERIN • PARFUM (FRAGRANCE) • PROPYLENE GLYCOL • DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE • BENZOTRIAZOLYL DODECYL p-CRESOL • ETHYLHEXYL SALICYLATE • HYDROXYACETOPHENONE • CITRIC ACID • CHLORPHENESIN • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • PANTHENOL • LIMONENE • OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE • GERANIOL • LINALOOL • CITRAL • POTASSIUM SORBATE • TOCOPHEROL • HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL • CI 19140 (YELLOW 5) • CI 15985 (YELLOW 6)

Bij contact met de ogen onmiddellijk met water spoelen. Spoel de huid na gebruik af.

Onze klanten zeggen over Buongiorno

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.912 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 13-08-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.