Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
StartALCINAHuidverzorgingDroge huidGezichtscrème met venkel
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

ALCINA Droge huid

Gezichtscrème met venkel
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 16-12 tot wo 17-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Venkel Gezichtscrème van ALCINA voedt de droge huid met linolzuur en vitamine E. Ruwe, gebarsten huidzones worden weer soepel; het verzorgingsproduct is ook ideaal tegen een schilferige huid. De actieve ingrediënten die de crème bevat, bieden langdurige bescherming en voorkomen uitdroging, zelfs bij extreme weersomstandigheden, harde wind en vrieskou. De venkelolie geeft de crème een karakteristieke, zeer aangename geur.

Rijke hydraterende bescherming

Vitamine E verhoogt het natuurlijke vochtgehalte en beschermt tegen agressieve vrije radicalen en de daarmee gepaard gaande huidveroudering. Linolzuur heeft een ontstekingsremmende werking en bevordert het zelfherstellend vermogen van de huid. Ceramiden, die worden gevormd uit linolzuur, verminderen ook vochtverlies, wat vooral aan te raden is voor de droge huid.

De rijkheidsfactor van een crème is afhankelijk van de respectievelijke behoeften van de huid. Als lichte verzorging voldoende is, volstaat een lagere waarde. Op een schaal van 1 tot 10 heeft de ALCINA Venkel Gezichtscrème een factor tien.

"Made in Germany" - ALCINA maakt, net als het wereldmerk ALPECIN, deel uit van de Dr. Wolff Group uit Bielefeld en is een familiebedrijf dat inmiddels aan zijn vierde generatie toe is. Het bedrijf biedt een breed assortiment haarverzorgings-, huidverzorgings- en make-up producten voor professionele en particuliere gebruikers. De speciale compatibiliteit van de producten wordt gegarandeerd door intensieve tests en beoordelingen door onafhankelijke dermatologen.

  • Naam

    Gezichtscrème met venkel
  • Lijn

    Droge huid
  • Productlijn

    Huidverzorging
  • Huid

    droge huid
  • Eigenschap

    hydraterend, mild, verzorgend
  • Consistentie

    crème
  • Producttype

    tube
  • Toepassing

    gezicht
Breng 's ochtends of 's avonds een voedende of beschermende gezichtscrème aan. Neem een kleine hoeveelheid uit de pot of tube en breng het aan op je vingertoppen. Breng de crème eerst met ronddraaiende bewegingen aan op je kin en vervolgens op je wangen. Breng de crème vervolgens van binnen naar buiten op je voorhoofd aan. Breng de gezichtscrème zonder druk uit te oefenen aan vanaf de neuswortel tot aan de slapen. Breng tot slot crème aan op de neusbrug en het gebied rond de ogen. Ga met je vingertoppen langs de zijkanten en druk met één vinger lichtjes op het gebied rond je ogen. Zo wordt zelfs de iets dunnere huid rond de ogen optimaal verzorgd.
Petrolatum, Decyl Oleate, Aqua, Cera Alba, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Oleate, Lanolin, Lanolin Alcohol, Magnesium Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Linoleic Acid, Magnesium Sulfate, Stearic Acid, Aluminum Stearate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum, Limonene, Geraniol, alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Coumarin, Citral, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal.

Onze klanten zeggen over Droge huid

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.268 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief