Cool down & glow up – met tot € 17* korting op je bestelling
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Ontdek het merk

Artikelnr. 1123260

ALCINA Ganz Schön Lang

2-fasige nevel
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 30-06 tot wo 01-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De ALCINA Ganz Schön Lang 2-Fasen Spray is een leave-in verzorgingsproduct dat speciaal is afgestemd op de behoeften van lang haar. De tweefasenformule combineert voedende eigenschappen in een lichte textuur. De spray wordt voor gebruik goed geschud om de twee fasen te combineren. Vervolgens wordt het op het haar gesproeid, waar het blijft zitten zonder uit te spoelen. De samenstelling met ingrediënten zoals polyquaternium-6 en dimethiconol kan de doorkambaarheid van het haar verbeteren en het een subtiele glans geven. De spray laat het haar glad aanvoelen en geeft het een aantrekkelijke veerkracht. De formule is vrij van parabenen, aluminium en SLS.

  • Speciale verzorging voor lang haar
  • Kan de doorkambaarheid verbeteren
  • Geeft een subtiele glans
  • Voor een glad haargevoel
  • Aanbrengen zonder uitspoelen
  • Naam

    2-fasige nevel
  • Lijn

    Ganz Schön Lang
  • Productlijn

    Haarverzorging
Verschillende fabrikanten bieden haarlak aan voor praktisch elke haarbehoefte en elk stylingproject - van intensief hydrateren tot fixeren. Ondanks de vele soorten haarlak zijn er slechts minimale verschillen in toepassing. Om de haarlak gelijkmatig over het haar te verdelen, moet je vanaf een afstand van ongeveer 30 cm sprayen. Houd de spuitbus in beweging. Zo voorkom je dat afzonderlijke delen van het haar te veel spray krijgen. Gebruik de spray spaarzaam en spray opnieuw indien nodig. Afhankelijk van de spray die je hebt gekozen, kan het nodig zijn om na het sprayen het haar naar wens in model te brengen of bijvoorbeeld de haaraanzet te liften.

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-14 Dimethicone, Disiloxane, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Polyquaternium-6, Polyquaternium-16, Citric Acid, Benzophenone-4, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum.

Onze klanten zeggen over Ganz Schön Lang

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.858 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 28-06-2026, niet geldig op cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. € 7 korting bij een minimale bestelwaarde van € 55. € 12 korting bij een minimale bestelwaarde van € 95. € 17 korting bij een minimale bestelwaarde van € 115. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst–nieuwsbrief.