Cozy vibes: 22% korting op beautyhighlights

Menu

0 (0)

Wet Brush Go Green Detangler Pink

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEAL LogoKlarna – Betaal over 30 dagen (factuur) LogoPayPal LogoApplePay LogoMasterCard Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Detangler Pink
Lijn
Go Green
Productlijn
Haarborstels

De Wet Brush Detangler Pink maakt zacht kammen mogelijk zonder te trekken. De haarborstel uit de Go Green-serie bestaat uit een borstellichaam van 58% plantaardig kunststof en ultrazachte borstelharen. Met zijn speciale bladvorm glijdt de ontklitter als vingers door het haar en tangelt het haar bijzonder zacht met de IntelliFlex borstelharen. Tegelijkertijd temt de haarborstel zelfs weerbarstig haar met gemak. Het geheim? De borstelharen buigen lichtjes tijdens het kammen. Knopen en klitten kunnen pijnloos worden uitgekamd zonder te trekken of te scheuren. Het maakt niet uit of het haar droog of nat is. Maar dat is nog niet alles! Zacht kammen vermindert ook aanzienlijk haarbreuk en broze punten.

Hoe gebruik je de Go Green Detangler Pink from Wet Brush

?

Borstel je haar altijd langzaam en voorzichtig met de ontklitter. Dit is de enige manier om mechanische stress op nat en droog haar te voorkomen. Leg de haarborstel na gebruik neer met de borstelharen naar boven. Dit voorkomt onnodige belasting van de IntelliFlex borstelharen en de ontklitter zal lange tijd uitstekende diensten bewijzen. Let op: de borstel is niet geschikt voor gebruik tijdens het föhnen.

Toepassing
Ontklitters liggen prettig in de hand en kunnen ook gemakkelijk door vochtig haar worden geborsteld. De speciale, flexibele borstelharen verspringen en variëren in lengte. Hierdoor heeft de ontklitter grip op het haar tot aan de hoofdhuid, maar scheurt het niet en glijdt het er gewoon doorheen. De ontklitter wordt over het haar geleid. Lichte druk is voldoende om het haar te ontwarren en te kammen, zelfs bij krullend, dik of bijzonder fijn haar.

Ontwarrers zijn verkrijgbaar met en zonder handvat.
Waarschuwingen

Houder onder druk: ook na gebruik niet doorboren of verbranden.

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
* Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 22-09-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief