Bespaar tot € 14* op je bestelling – en zelfs € 19* in de app
Shop nu

THE MERCHANT OF VENICE Nobil Homo Colonia Veneziana Eau de Parfum Spray

THE MERCHANT OF VENICE - Nobil Homo
Deel product

100 ml

€ 1.550,00 / 1 l

incl. btw

€ 155,00

Binnenkort weer beschikbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met Post NL di 03-11 tot wo 04-11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Colonia Veneziana Eau de Parfum Spray is een levendig eerbetoon aan de traditionele Venetiaanse kunst van het parfumeren. Deze creatie uit de Nobil Homo collectie, gelanceerd in 2020, combineert klassieke citrusnoten met moderne, aromatische accenten voor een tijdloze ervaring. Sprankelende bergamot, zongerijpte sinaasappel en frisse citroen vormen een energieke opening die meteen een aangename lichtheid uitstraalt. Dit wordt gevolgd door een verfijnde hartnoot waarin kruidige rozemarijn en opvallende scharlei worden gecombineerd met de poederachtige elegantie van iris. Af en toe zijn subtiele nuances van gember waarneembaar, die het arrangement een subtiele, interessante scherpte geven. De basis van fijn cederhout en zachte musk zorgt voor een warme, consistente diepte die de compositie harmonieus afrondt. De fles weerspiegelt ook visueel de exclusiviteit van de inhoud. De gelige vloeistof glinstert door het heldere glas, terwijl een artistiek patroon van zich herhalende gele halve cirkels het rechthoekige ontwerp siert. Een zilveren dop met een glanzend oppervlak en de opvallende letters THE MERCHANT OF VENICE bekronen het esthetische totaalplaatje. Als eau de parfum biedt deze geur een aangename intensiteit en is ideaal voor liefhebbers van frisse, aromatische composities.

  • Fris, aromatisch geurkarakter met noten van bergamot, sinaasappel en citroen
  • Raffineerde hartnoten van rozemarijn, scharlei en iris
  • Warme basis van cederhout en musk voor langdurige diepte
  • Onderdeel van de exclusieve Nobil Homo collectie van The Merchant of Venice
  • Glazen fles van hoge kwaliteit met stijlvol patroon en zilveren dop
    • Basisnoten

      ceder, mos
    • Hartnoten

      gember, iris, muskaatsalie
    • Topnoten

      bergamot, citroen, rozemarijn, sinaasappel
    • Naam

      Eau de Parfum Spray, Colonia Veneziana
    • Lijn

      Nobil Homo
    • Productlijn

      Collectie
    • Artikelnr.

      14018
    Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
    ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, ISOEUGENOL, GERANIOL, FARNESOL

    Schrijf de eerste beoordeling voor Nobil Homo

    Dit vind je misschien ook leuk

    Mehr Produkte zu dieser Marke

    Meer producten in deze categorie

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en krijg tot € 15** korting
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.987 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is <a href="/verzendkosten" class="underline">hier</a> te vinden. <br>Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 6 korting bij een minimale bestelwaarde van € 49 € 9 korting bij een minimale bestelwaarde van € 69 € 14 korting bij een minimale bestelwaarde van € 99. De korting van € 19 vanaf een bestelwaarde van € 129 geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 01-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.