Artikelnr. 330293
Shiseido Cleansing & Makeup Remover
Complete Cleansing Micro FoamOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLwo 14-01 tot do 15-01
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Complete Cleansing Microfoam van Shiseido is een veelzijdig reinigingsschuim dat make-up en dagelijkse onzuiverheden verwijdert in één ongecompliceerde stap. De formule is ontwikkeld voor alle huidtypes en respecteert de balans van de huid zonder deze uit te drogen tijdens het reinigingsproces. Het schuim wordt aangebracht via een praktische pompdispenser en geeft onmiddellijk zijn rijke, microfijne textuur vrij. Deze blijft stabiel gedurende het hele gebruik en kan zachtjes over het gezicht worden verdeeld om vuildeeltjes en zelfs langhoudende make-up effectief op te lossen. De formule is verrijkt met geselecteerde ingrediënten zoals Kirishima mineraalwater uit Japan, rijstkiemolie en toverhazelaarextract. Na grondig afspoelen met water voelt de cleanser schoon en verfrist aan en bereidt de huid optimaal voor op de volgende stappen. Voor het verwijderen van bijzonder hardnekkige, waterproof mascara wordt het gebruik van een speciale oogmake-up remover aanbevolen. Het product is dermatologisch getest.
- Combineert reinigen en make-up verwijderen in één stap
- Geschikt voor alle huidtypes
- Stabiele, microfijne schuimtextuur
- De formule droogt de huid niet uit
Naam
Complete Cleansing Micro FoamLijn
Cleansing & Makeup RemoverProductlijn
GezichtsverzorgingHuid
droge huid, gevoelige huid, rijpere huid, zeer droge huidEigenschap
antiaging, anti-huidonzuiverheden, antioxidant, hydraterend, kalmerend, zuiverendProducttype
pompflaconToepassing
gezicht
Vermijd direct contact met de ogen.
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
- SHISEIDO EUROPE
- 56/A, RUE DU FAUBOURG SAINT-HONORE, FR-75008 PARIS
- www.shiseido.de
Onze klanten zeggen over Cleansing & Makeup Remover
Viv b
26.03.2024
Het is echt de beste Reinings schuim die ik ooit heb gebruikt! Ik kan het iedereen aanraden. Het laat de huid echt niet uitdrogen en verwijdert alles grondig.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Marie R.
23.03.2024
De Cleansing Microfoam heeft me echt overtuigd. Het reinigt mild maar betrouwbaar. De huid voelt heel aangenaam en schoon aan. Het is erg praktisch dat het schuim rechtstreeks uit de fles komt, zonder dat je het eerst hoeft te mengen.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Ursula Fernandes
23.06.2020
Helaas heb ik mijn bestelling nog niet ontvangen. Maar ik waardeer het product echt van eerdere toepassingen. Het romige schuim verwijdert make-up perfect en de huid ziet er fris en helder uit.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
White Rose
15.06.2020
Ik gebruik dit schuim graag 's ochtends en 's avonds. Het maakt de huid soepel en verwijdert ook make-up. Echt een geweldig product, ik heb er nog een gekocht.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames
Beate J.
31.03.2020
De huid wordt grondig gereinigd en heerlijk gevoed. Een echte aanrader!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de





















