Bespaar 11%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu
3,6
Beoordeling 3,57/5 Sterren
(7)

Schwarzkopf Professional Repair Rescue Spuitconditioner

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Met de Repair Rescue Spray Conditioner presenteert Schwarzkopf Professional een leave-in conditioner die speciaal is ontwikkeld om te voldoen aan de behoeften van beschadigd haar. Deze veganistische formule is gebaseerd op het concept van schone prestaties en maakt daarom consequent geen gebruik van ingrediënten zoals siliconen, kunstmatige kleurstoffen, minerale oliën en parabenen. Centraal in de geavanceerde formule staan arginine en het Care Boost complex, die tot doel hebben de haarstructuur visueel te egaliseren en de natuurlijke soepelheid van het haar te herstellen. Er wordt ook gebruik gemaakt van de Cell Equaliser Technology, die kan helpen om het buitenoppervlak van het haar glad te maken en zo voor een vitale glans te zorgen. Omdat de spray in het haar blijft zitten, kan het zijn voedende eigenschappen ontvouwen zonder fijn tot normaal haar te verzwaren. Het gebruik van de spray kan het kammen aanzienlijk vergemakkelijken, terwijl het product ook bescherming biedt tegen föhnhitte en pluizig haar helpt te verminderen. De fles moet goed worden geschud voor gebruik om de twee fasen van de textuur optimaal te combineren.

  • Lichtgewicht leave-in spray conditioner voor beschadigd haar
  • .
  • Een veganistische formule zonder siliconen, parabenen en kunstmatige kleurstoffen.
  • Bevat arginine en het Care Boost complex om de haarstructuur te verzorgen.
  • Kan de doorkambaarheid verbeteren en kroes tegengaan.
  • Geeft ondersteuning bij hittebescherming tijdens het föhnen.
    • Naam

      Spuitconditioner
    • Lijn

      Repair Rescue
    • Productlijn

      BC Bonacure
    • Artikelnr.

      1206667
    • Toepassing

      haar
    • Geursoort

      fris
    • Effect

      glansgevend
    • Eigenschap

      hydraterend, reparerend, verzorgend
    • Haartype

      zwaar belast haar
    • Consistentie

      vloeibaar
    • Productnaam

      ftalaatvrij, palmolievrij, parfumvrij, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder pigment- en kleurstoffen
    • Producttype

      spray
    Goed schudden. Spray de Spray Conditioner in secties op handdoekdroog haar om het haar te ontwarren. Niet uitspoelen. Stijl zoals gewoonlijk.

    Spuit niet in de ogen. Vermijd contact met de ogen. Als het product in contact komt met de ogen, onmiddellijk uitspoelen. Buiten bereik van kinderen houden.
    Aqua (Water, Eau), Dimethicone, Trisiloxane, Arginine, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Serine, Threonine, Arginine HCl, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Parfum (Fragrance), Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyquaternium-16, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Potassium Sorbate

    Niet in de ogen spuiten. Vermijd contact met de ogen. Spoel de ogen onmiddellijk uit als het product in contact is gekomen met de ogen. Buiten het bereik van kinderen houden.

    Onze klanten zeggen over Repair Rescue

    3,6
    Beoordeling 3,57/5 Sterren
    (7)
    Klantenbeoordelingen
    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.947 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 23-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.