Redken Acidic Color Gloss
ConditionerOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 16-12 tot wo 17-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Professionele conditioner voor de speciale behoeften van gekleurd haar
De Acidic Color Gloss lijn van Redken is een serie die bijzonder intensieve verzorging biedt voor gekleurd haar. De verzorgingsformules helpen de huidige haarkleur te versterken, vroegtijdige vervaging te voorkomen en het haar blijvend glans te geven. Alle formules zijn zuur. Ze herstellen de natuurlijke pH van het haar en verzegelen de haarschubben. Alle Acidic Colour Gloss producten bevatten een combinatie van actieve ingrediënten die het haar verzorgen en beschermen tegen invloeden van buitenaf. De conditioner wordt na het wassen in vochtig haar gemasseerd en na een paar minuten weer uitgespoeld. Na het conditioneren ziet het haar er gerevitaliseerd uit en de kleuren glanzen fris.Naam
ConditionerLijn
Acidic Color GlossProductlijn
Colour treated hairEigenschap
beschermend, glansgevend, kleurbehoudend, langdurigProducttype
flesToepassing
haarHaartype
gekleurd haar
Bij contact met de ogen, onmiddellijk met water spoelen.
- REDKEN
- Rue Saint Honoré, FR-75008 Paris
- fragen@loreal-group.com
Onze klanten zeggen over Acidic Color Gloss
Steffi G.
03.06.2024
Ik heb het ongeveer 2 weken getest. Het maakt het haar heel glad en is na gebruik heel gemakkelijk doorkambaar. Het gekleurde haar ziet er veel gezonder uit en behoudt de kleurglans. Er wordt gezegd dat de haarkleur tot 32 wasbeurten behouden blijft. Een zeer aangename geur. Ik kan het alleen maar aanraden.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Anika Stiller
30.05.2024
De conditioner heeft een heerlijke geur en een romige consistentie. Hij is gemakkelijk in het haar te verdelen en wast goed uit. Het resultaat is zacht, glanzend haar dat geen kleur verliest.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Ollla .
29.05.2024
Mijn nieuwe favoriete haarconditioner! Ik heb maar een klein beetje nodig voor mijn schouderlengte haar. Mijn gekleurde haar glanst na gebruik van deze conditioner en voelt zachter, gladder en minder warrig aan.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Elisabetta Grecchi
28.05.2024
Ik heb de conditioner bijna 3 weken gebruikt. Ik heb 3 weken geleden intensief getonifieerd. Mijn haar is fijn en niet vet en waarschijnlijk is deze conditioner niet ideaal voor mijn haartype. Ik gebruikte hem samen met mijn gebruikelijke systeemshampoo voor gekleurd haar. De conditioner verzwaarde mijn haar niet en mijn haar bleef lang schoon, maar leek droger dan normaal en minder zacht. Ik hou ook niet zo van de citrusgeur. De kleur van mijn haar bleef mooi en glanzend zonder te veranderen, maar ik denk dat het maar een klein verschil was met mijn gebruikelijke conditioner. Misschien zou het verschil meer opvallen bij een donkerdere haarkleur. Ik denk dat de conditioner potentieel heeft, maar ik
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Angelina Kortnacker
28.05.2024
De conditioner is gemakkelijk te gebruiken en aan te brengen. De geur is heel aangenaam, fruitig en zomers. Tijdens het aanbrengen en uitspoelen merk je een duidelijke verandering in het haar, het wordt meteen mooi zacht en soepel. Na het drogen is het haar makkelijker uit te borstelen en blijft het zacht en pluizig.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de




















