Ons bedankje aan jou: 22%* korting
StartMystikumCollectiesSignature Collection
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Mystikum Signature CollectionTears on Mystic Sands

Eau de Parfum Spray
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLvr 31-10 tot ma 03-11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Topnoten Icon
Topnoten
bergamot, davana, wortelzaadjes
Hartnoten Icon
Hartnoten
aoud, fresia, iris, roos, wierook
Basisnoten Icon
Basisnoten
leer, muskus, sandelhout, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray, Tears on Mystic Sands
Lijn
Signature Collection
Productlijn
Collecties
Geursoort
bloemig, oriëntaals
Producttype
pompflacon
Toepassing
decolleté, hals
Betreed het hart van een eindeloze woestijn, waar mysterieuze winden samensmelten met de duinen en een oeroud verlangen aanwakkeren. Een elixer van tranen ontspringt uit een geest gevuld met een liefde die tijd en ruimte overstijgt. Laat je meevoeren door de mysterieuze noten van deze geur en bevind je in een wereld waar het verlangen van het hart net zo eindeloos is als de woestijn. Waar tranen die in stilte worden vergoten tedere offers zijn aan een liefde die de grenzen van de tijd overstijgt.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM, CITRONELLOL, DIHYDROPENTAMETHYLINDANONE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL,EUGENOL,FARNESOL,BENZYL ALCOHOL,EUCALYPTOL,CITRAL,PHENETHYL ALCOHOL,CAMPHOR,BENZYL BENZOATE,ISOEUGENOL.
Waarschuwingen
GHS09GHS02GHS07
Let op: Ontvlambaar. Verwijderd houden van vlammen, ontstekingsbronnen of gloeiende voorwerpen. Niet in de ogen spuiten. Alleen voor uitwendig gebruik.

Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.

Gevaar

Licht ontvlambare vloeistof en damp.

Attentie

Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Kan een allergische huidreactie veroorzaken.

Merk
SCHERK GMBH
Legiendamm 34, DE-10969 Berlin

Onze klanten zeggen over Signature Collection

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

9.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief