Sun Dream Deal: Bespaar vandaag € 10* op je bestelling
Shop nu
StartMorphePenseelGezichtskwastenM106 Beauty Blends Flat-Topped Cream & Liguiq Foundation Brush
Ontdek het merk

Artikelnr. 1274357

Morphe Gezichtskwasten

M106 Beauty Blends Flat-Topped Cream & Liguiq Foundation Brush
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLvr 03-07 tot za 04-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Morphe M106 Cream & Liquid Foundation Brush met platte top is speciaal ontwikkeld om crèmige en vloeibare foundation gelijkmatig aan te brengen. De platte bovenkant en de dichte plaatsing van de haren maken deze kwast bijzonder geschikt voor technieken waarbij het product in de huid wordt gewerkt of zachtjes wordt opgedept. Deze methode kan helpen om een naadloze dekking op te bouwen en een gelijkmatige finish te bereiken. De synthetische PBT-haren zijn ontworpen om make-up efficiënt op te nemen en af te geven zonder onnodige hoeveelheden product te absorberen. Een speciaal kenmerk van de borstelharen is de integratie van zilverionen in het materiaal. De borstel heeft een klassiek houten handvat dat prettig in de hand ligt en een precieze controle mogelijk maakt. Voor een lange levensduur wordt regelmatig schoonmaken met warm water en milde zeep aanbevolen, waarbij de huls niet nat mag worden. Na het wassen moet je de borstel horizontaal of ondersteboven aan de lucht laten drogen om de vorm van de borstelharen te behouden.

  • Stevige structuur van de haartjes: stevige hechting voor gelijkmatig aanbrengen van make-up.
  • Veelzijdig toepasbaar: Geschikt voor vloeibare en crèmige foundationtexturen.
  • Synthetisch materiaal: PBT borstelharen met geïntegreerde zilverionen.
  • Vlak ontwerp: ideaal voor polijst- en spateltechnieken om dekking op te bouwen.
  • Hoogwaardige afwerking: Robuust houten handvat voor comfortabel gebruik.
  • Naam

    M106 Beauty Blends Flat-Topped Cream & Liguiq Foundation Brush
  • Lijn

    Gezichtskwasten
  • Productlijn

    Penseel
  • Producttype

    penseel
  • Toepassing

    gezicht
Om de basis aan te brengen, neem je de foundationkwast tussen je duim en wijsvinger. Breng de foundation, make-up of poeder direct aan op de fijne haartjes van de kwast. Verdeel het huidverzorgingsproduct vervolgens grof over het gezicht. Om de make-up gelijkmatig aan te brengen, druk je de borstel lichtjes op de huid en draai je hem heen en weer. Werk altijd vanuit het midden van het gezicht naar buiten toe. Om ervoor te zorgen dat er geen randen zijn, moet je de overgangen in de nek, oren en haarlijn goed mengen. Als je rode plekken op je gezicht hebt of donkere kringen onder je ogen, kun je de foundationkwast ook gebruiken om de foundation zachtjes in te kloppen.

Schrijf de eerste beoordeling voor Gezichtskwasten

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.862 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
€ 10 korting bij een minimale bestelwaarde van € 69. Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 01-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst–nieuwsbrief.