Shop cadeaus voor Moederdag met 25%* korting
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Laura Mercier Highlighter

Face Illuminator
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 06-05 tot do 07-05
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Laura Mercier Face Illuminator is een highlighter poeder dat is ontwikkeld voor veelzijdige lichte accenten op het gezicht, de ogen en het decolleté. De zachte, crèmige textuur kan soepel en gelijkmatig worden aangebracht zonder af te brokkelen. De lichtgewicht formule bevat prismatische pigmenten die een zachte gloed creëren. De finish is opbouwbaar zodat de intensiteit van het effect kan worden aangepast - van een subtiele gloed tot een expressieve glans. Het poeder blijft lang zitten en is verkrijgbaar in verschillende tinten voor verschillende huidtinten. Het product wordt gepresenteerd in een elegant, donker doosje met discrete merkbelettering en combineert een aantrekkelijk uiterlijk met een handige applicatie.

  • Hebt een zachte, romige poedertextuur.
  • Maakt een opbouwbare finish mogelijk van subtiel tot intens.
  • Formule met prismatische pigmenten voor een stralend effect.
  • Geschikt voor gezicht, ogen en decolleté.
  • Geeft een langdurige fixatie.
  • Naam

    Face Illuminator
  • Lijn

    Highlighter
  • Productlijn

    Facial make-up
  • Huid

    alle huidsoorten
  • Eigenschap

    highlight zettend , langhoudend, verzorgend
  • Consistentie

    crème
  • Producttype

    palet
  • Toepassing

    gezicht
  • Dekkracht

    gemiddeld
  • Finish

    glanzend
Breng met je vingers of Cheek Colour Brush aan op je wangen, voorhoofd, neus en kin of waar je maar wilt.
MICA, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONECROSSPOLYMER,SQUALANE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN), XANTHAN GUM, SILICA, DICALCIUM PHOSPHATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE. MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR/(+/-):CI 77491, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Onze klanten zeggen over Highlighter

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.809 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 04-05-2026.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief