Bespaar 12%* op bijna alle geuren – of 7%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Ontdek het merk

Artikelnr. 1252625

KAJAL The Classic CollectionKajal II

Eau de Parfum Spray
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 28-07 tot wo 29-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Een samenspel van frisse en houtachtige nuances kenmerkt de Eau de Parfum spray Kajal II. Als integraal onderdeel van de Classic Collection van Kajal Parfums Paris wordt deze compositie gepresenteerd in een elegante, donkere flacon die wordt versterkt door koperkleurige details en een gestileerd patroon. De olfactorische reis begint met een verkwikkende topnoot waarin citroen, bergamot en mandarijn groene akkoorden en oranjebloesem ontmoeten. Naarmate de geur vordert, onthult het middenstuk een gelaagde combinatie van fruitige perzik, aromatische rozemarijn en kruidige kaneel. Dit arrangement wordt aangevuld door lavendel, salie en cederhout, wat de geur een opvallende structuur geeft. Een stevige basis van sandelhout, eikenmos, patchoeli en musk zorgt voor een warme en langdurige afwerking. Zoete noten ronden het houtachtige, aromatische profiel harmonieus af. Het ontwerp zet ook visuele accenten met zijn geometrische, gefacetteerde dop en weerspiegelt het zorgvuldige vakmanschap van de parfumeurs.

  • Fragrance familie: houtachtig-aromatische compositie met frisse en kruidige facetten.
  • Hoofdnoot: Citrusakkoorden van bergamot, citroen en mandarijn in combinatie met groene noten.
  • Hartnoot: Complex samenspel van perzik, kaneel, lavendel, rozemarijn en cederhout.
  • Basisnoot: Warme afwerking met sandelhout, eikenmos, muskus en patchouli.
  • Design: Donkere, rechthoekige fles met koperkleurige elementen en geometrische dop.
    • Topnoten

      amber, bergamot, citroen, mandarijn, sinaasappelbloesem
    • Hartnoten

      ceder, kaneel, lavendel, perzik, rozemarijn, salie, specerijen
    • Basisnoten

      eikenmos, muskus, patchoeli, sandelhout
    • Naam

      Eau de Parfum Spray, Kajal II
    • Lijn

      The Classic Collection
    • Productlijn

      Collectie
    • Geursoort

      fris, fruitig , kruidig, zoet
    • Toepassing

      decolleté, hals, lichaam
    Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

    Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

    Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

    Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
    LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, EUGENOL, CINNAMAL, FARNESOL
    • GHS02

    Buiten het bereik van kinderen houden. Vermijd contact met de ogen. Alleen voor uitwendig gebruik. Stop het gebruik als huidirritatie optreedt. Op een koele, droge plaats bewaren. Ontvlambaar, verwijderd houden van hitte of vlammen.

    • Attentie

      Ontvlambare vloeistof en damp.

    Schrijf de eerste beoordeling voor The Classic Collection

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.891 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geldig tot 25-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.