Neem de nieuwsbrief en bespaar 21%**

Menu

Parfumdreams Logo
0 (0)

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Geschenkset

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEAL LogoKlarna-factuur LogoPayPal LogoApplePay LogoMasterCard Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Topnoten Icon
Topnoten
lelie
Basisnoten Icon
Basisnoten
zout
Naam
Geschenkset
Lijn
Gaultier Divine
Productlijn
Vrouwengeuren
Geursoort
bloemig, gourmand
Toepassing
armen, decolleté, lichaam
De Jean Paul Gaultier Divine geschenkset schittert in elegant wit en goud. De naam zegt het al: het parfum viert de godin in elke vrouw. Is dat niet de beste reden om dit heerlijke parfum cadeau te doen? De unieke flacon is een andere. Het heeft de vorm van een gestileerde torso van de zonnegodin. De elegant vormgegeven geschenkdoos bevat twee formaten Gaultier Divine: de Eau de Parfum Spray en de handige Eau de Parfum Travel Spray.

De Gaultier Divine geschenkset: een goddelijk cadeau

Gaultier Divine is een moderne damesgeur met zoute, bloemige, zoete noten. Parfumkenners hebben het een "ode aan de vrouwelijkheid" gedoopt. Het is uitgesproken vrouwelijk met een jeugdige, pittige energie. De dynamische overgang van zeebries naar bloemengeur en gourmandnoten maakt de creatie van Jean Paul Gaultier tot een opwindende geurbeleving. Divine maakt een goede kans om een nieuwe favoriete geur te worden. Het is daarom praktisch dat de geschenkset de geur ook in een reisformaat bevat. Zo past het in elke tas en heb je het altijd bij de hand op reis. De topnoten worden gedomineerd door zoute noten, roze bessen en bergamot. Jasmijn, ylang-ylang en lelies bloeien in de hartnoten. In het sensuele slotakkoord mengen muskus en patchoeli zich met de zoete noten van schuimtaart.
Toepassing
Aanbrengen op een gezonde huid. Vermijd contact met de ogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, GERANIOL, EUGENOL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, BENZYL BENZOATE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2).
Merk
ANTONIO PUIG, SA
Plaza Europa 46-48 , ES-8902 Barcelona
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

8.098 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief