- Jouw voordelen als PREMIUM lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Jean & Len Douche verzorging Sensitive 4in1 Douchegel Hop & Aloë Vera
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Sensitive 4in1 Douchegel Hop & Aloë Vera,
Lijn
Douche verzorging
Productlijn
Lichaamsverzorging
Huid
gevoelige huid
Eigenschap
beschermend, hydraterend, ontspannend, reinigend, verzorgend
Productnaam
parabeenvrij, proefdiervrij, siliconenvrij, veganistisch, zonder microplastics
Toepassing
gezicht, haar, lichaam
Haartype
alle haartypen
Doucheverzorging van Jean & Len komt "zonder poespas". De Sensitive 4in1 Douchegel met Hop & Aloë Vera is niet anders. Naast parabenen en siliconen vermijdt de fabrikant ook ingrediënten op dierlijke basis. Dit veganistische product mag daarom niet ontbreken in je huidverzorgingsroutine. Het is afgestemd op de behoeften van mannen met een gevoelige huid. Jean & Len hebben een veelzijdig huidverzorgingsproduct ontwikkeld: De gel kan gebruikt worden om het hele lichaam te reinigen en te verzorgen, inclusief het gezicht en het haar.
Het is ook geschikt om mee te scheren
. De Sensitive 4in1 Douchegel Hop & Aloë Vera heeft een aangename natuurlijke geur. De verfrissende aloë vera versterkt het gevoel van reinheid na het douchen. Dit ingrediënt is ook heilzaam omdat het de huid extra hydrateert. De charmante verpakking kan omschreven worden als minimalistisch. Met zijn ingetogen maar aantrekkelijke design zal de doucheverzorging zeker een vaste plek in je badkamer vinden.Toepassing
Je kunt de douchegel gebruiken om snel en gemakkelijk onzuiverheden van je lichaam te verwijderen onder de douche. Maak de huid goed vochtig en breng een geschikte hoeveelheid gel aan op de palm van je hand, een spons of een flanel. Masseer de douchegel grondig in de huid met zachte, ronddraaiende bewegingen. Was na een korte massage het ontstane schuim grondig van de huid met helder, lauw water. Afhankelijk van de gekozen douchegel kan het raadzaam zijn om het schuim korte tijd op de huid te laten zitten. Na gebruik van de douchegel moet je je huid hydrateren met een bodylotion.
Ingrediënten
Aqua, sodium c14-16 olefin sulfonate, glycerin, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, glyceryl oleate, panthenol, guar hydroxypropyltrimonium chloride, glycol distearate, laureth-4, parfum, aloe barbadensis leaf juice powder, humulus lupulus extract, tocopherol, hydrogenated vegetable glycerides citrate, citric acid, sodium citrate, formic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, CI 47005, CI 42090.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk