Klaar voor de zomer? Scoor nu 20%* korting op beauty-highlights

Menu

Parfumdreams
0 (0)

J.F. Schwarzlose Berlin Altruist Eau de Toilette Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalApplePayMasterCard
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau de Toilette Spray,
Lijn
Altruist
Productlijn
Unisex geuren
De Altruist eau de toilette spray is van J.F. Schwarzlose Berlin en werd gelanceerd in 2016. De frisse en citrusachtige geur is voor dames en mannen en werd geproduceerd in een gelimiteerde oplage van 1000 stuks. Het label J.F. Schwarzlose Berlin heeft zichzelf tot taak gesteld om de geuren van een voormalig Berlijns parfumhuis nieuw leven in te blazen. Daarnaast ontwikkelen de creatieve neuzen van J.F. Schwarzlose Berlin ook nieuwe geuren zoals Altruist. Met deze geur zijn ze erin geslaagd een eau de toilette spray te creëren met een bovengemiddelde duurzaamheid en sillage, die wordt aanbevolen als een allrounder altijd en overal.

Tijdloos elegant, vooral lekker op warme dagen

De topnoot begint met gember, bergamot, citroenen en AqualTM. In de hartnoot zijn nootmuskaat en zwarte peper met roos en oranjebloesem absolue klaar om je zintuigen te verwennen. Altruist van J.F. Schwarzlose Berlin wordt afgerond met patchoeli, vetiver, cederhout en amber. Het is interessant om op te merken dat de eau de toilette spray geen claims maakt, hoewel de Oostenrijkse kunstenaar Paul DeFlorian betrokken was bij de geur. Het label wilde geen geur creëren die diep in je ziel dringt of reclame maken met andere attributen. Altruist moet aantrekkelijk zijn, moet draagbaar zijn en de eau de toilette spray doet dit tot in de perfectie.
Toepassing
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
Ingrediënten
Alcohol Denat. – Aqua (Water) – Parfum (Fragrance) – Limonene – Linalool – Benzyl Salicylate – Citronellol – Geraniol – Citral – Hexyl Cinnamal – Alpha-Isomethyl Ionone – Eugenol – Benzyl Alcohol – Isoeugenol.
Merk
J.F.S. Parfums Berlin GmbH & Co. KG
Waldenserstraße 2-4 , DE-10551 Berlin
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

7.905 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief