- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Imperial Scheerverzorging Bergamott After-Shave
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Bergamott After-Shave,
Lijn
Scheerverzorging
Productlijn
Herencosmetica
Voor mannen van de wereld: Imperial After Shave
Hoogwaardige, efficiënte en verzachtende - de Bergamott aftershave is de perfecte manier om scheerverzorging naar een hoger niveau te tillen. Het cosmetische product van het gerenommeerde huis Imperial is geschikt voor alle huidtypes. Of je nu een gevoelige of robuuste huid hebt - de aftershave verzacht je huid direct na het scheren. Dit is te danken aan de verzachtende ingrediënten in het water. De verfrissende bestanddelen van bergamot worden benadrukt door macadamianoot-extracten. Dit zorgt ervoor dat je huid voldoende vocht krijgt - zelfs onder moeilijke omstandigheden. Overtuig jezelf!
Bergamott aftershave - voor een perfecte scheerverzorging
De verzachtende cosmetica voorkomt huidirritatie op de lange termijn. Niet alleen je innerlijke welzijn, dat gepaard gaat met een aangename gladheid van de huid, wordt verhoogd. Het product maakt ook aan de buitenkant indruk met zijn positieve eigenschappen. Deze komen tot uiting in de kalmerende lavendelgeur, die lang na gebruik blijft hangen. Eventuele wondjes die kunnen ontstaan tijdens het scheren worden ook geminimaliseerd. De scheerverzorging van Imperial geeft je constante frisheid - voor de perfecte start van de dag!Toepassing
Het gebruik van een aftershave wordt verklaard door de naam. De aftershave wordt direct na de dagelijkse scheerbeurt aangebracht. Dit voorkomt huidirritatie en scheerbrand. De aftershave in de vorm van een aftershave lotion, gel of lotion wordt in kleine hoeveelheden aangebracht op de handpalmen. De huidzones moeten vooraf licht worden gedroogd. Aftershave is vloeibaar en wordt daarom bij voorkeur op het gezicht en de hals aangebracht. Een dikke gel of lotion moet eerst op de vingertoppen worden aangebracht. Masseer de aftershave vervolgens zachtjes in de huid van gezicht en hals. De huid wordt voorzien van voldoende vocht en wordt ook gedesinfecteerd.
Ingrediënten
WATER (AQUA), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER/LEAF (ORGANIC CHAMOMILE) EXTRACT, PEG-16 MACADAMIA GLYCERIDES, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) ESS FRUIT OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, YELLOW 5 (CI#19140), CITRIC ACID, BLUE 1 (CI#42090)
Misschien vind je dit ook leuk