Bespaar € 16* op je bestelling – en € 19* exclusief in de app
Shop nu

Goldwell Just Smooth Conditioner temmen

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Professionele anti-frizz-verzorging met de Goldwell Just Smooth Bändigungs Conditioner, die speciaal is ontwikkeld voor weerbarstig, kroezig of gestructureerd haar. De anti-frizz-conditioner ontwart het haar onmiddellijk en verzorgt het, zodat het glad en soepel aanvoelt. De formule met kukui-notenolie vermindert en temt frizz tot wel 72 uur lang*.

Breng de gladmakende conditioner aan op nat haar en spoel deze grondig uit.

Alle Dualsenses-producten zijn kleurvast, veganistisch** en PETA-gecertificeerd en zijn ontwikkeld door een van de 2025 meest ethische bedrijven ter wereld***. De formule bevat het gepatenteerde Instant SmartCare, dat actieve ingrediënten precies daar afgeeft waar ze het hardst nodig zijn.

Dualsenses geniet het vertrouwen van stylisten wereldwijd en biedt professionele verzorging die binnen enkele seconden resultaat oplevert – voor direct mooi, salonfris haar.

- HAARTYPE: Onhandelbaar, kroezig of gestructureerd haar.
- TECHNOLOGIE: Met Instant SmartCare en kukui-notenolie.
- FRIZZ-CONTROLE: Vermindert en controleert frizz tot wel 72 uur lang*.
- ONTWARRING: Ontwart onmiddellijk.
- RESULTAAT: Beter doorkambaar, voelt zacht aan en heeft een schitterende glans.
- VEGAN: Veganistische formule*, erkend door PETA.

*Bij gebruik van Just Smooth 6-Effecten Serum of Just Smooth Temmende Olie
**Geen ingrediënten van dierlijke oorsprong
***De namen en merken „World’s Most Ethical Companies“ en „Ethisphere“ zijn geregistreerde handelsmerken van Ethisphere LLC. Goldwell is een dochteronderneming van Kao Corporation, die is uitgeroepen tot een van de „2025 World’s Most Ethical Companies“.
  • Naam

    Conditioner temmen
  • Lijn

    Just Smooth
  • Productlijn

    Dualsenses
  • Artikelnr.

    1316699
Een speciaal samengestelde build-up & repair conditioner kan het beste direct na de dagelijkse shampoo gebruikt worden. Breng een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot aan in je handpalm en activeer de conditioner met een beetje helder water. Gebruik voor lang haar een evenredig grotere hoeveelheid. Verdeel de conditioner vervolgens, net als de shampoo, in het haar van de aanzet tot de punten. Neem de door de fabrikant aangegeven inwerktijd in acht zodat de actieve ingrediënten zich volledig kunnen ontwikkelen. Het haar wordt versterkt en de haarstructuur wordt verbeterd. Spoel de conditioner vervolgens uit met veel schoon water. Je kunt nu doorgaan met je normale verzorgingsroutine en je haar föhnen of gewoon aan de lucht laten drogen.
Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Isopropyl
Myristate, Behentrimonium Chloride, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium
Methosulfate, Dipropylene Glycol, Propylene
Glycol, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Aleurites Moluccanus
Seed Oil, Octyldodecyl PCA, Lactic Acid, Sodium PCA, Glycerin,
Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum, Citronellol.

Schrijf de eerste beoordeling voor Just Smooth

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.941 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 8 korting bij een minimale bestelwaarde van € 59 € 11 korting bij een minimale bestelwaarde van € 79 € 16 korting bij een minimale bestelwaarde van € 109. De korting van € 19 vanaf een bestelwaarde van € 129 geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 17-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.