Eisenberg L'Art du Parfum Gel Après-Rasage J'OSE

75 ml
€ 561,47 / 1 l € 505,32 / 1 l
incl. btw
€ 42,11
Verzendkostenvrij
Leveringstijd met Post NL ma 26-10 tot di 27-10
Na het scheren heeft de huid gerichte verzorging nodig. De J'OSE HOMME Gel Après-Rasage van EISENBERG is ontwikkeld om de huid te kalmeren en te verfrissen. De lichte, niet-vette geltextuur trekt snel in en laat een aangenaam gevoel achter op de huid zonder een vettig laagje achter te laten. De formule bevat extracten van vlierbloesem en arnica, evenals panthenol en een vleugje menthol voor een verkoelend effect. De aftershave gel heeft de karakteristieke J'OSE geur, die het verzorgingsritueel subtiel parfumeert. Het is een aanvulling op de dagelijkse routine en bereidt de huid voor op de dag. Het product wordt geleverd in een praktische tube van 75 ml, die ook geschikt is voor op reis.
- Lichte, niet-vette geltextuur
- Trekt snel in en verfrist de huid
- Kan huidirritaties na het scheren verzachten
- Met de karakteristieke J'OSE geur
- Bevat extracten van vlierbloesem en arnica
Naam
Gel Après-Rasage J'OSELijn
L'Art du ParfumProductlijn
HERENGEURENArtikelnr.
1225553Toepassing
gezicht, halsEigenschap
dermatologisch getest, hydraterend, kalmerend, ontstekingsremmend, reparerend, toniserend, verfrissend, verlevendigendHuid
alle huidsoortenConsistentie
gelProducttype
tube
Maak je ochtendverzorging compleet met de J'OSE Homme deodorant spray, die 24 uur lang betrouwbare bescherming biedt. Maak de frisheidskick compleet met J'OSE Eau.
- JOSÉ EISENBERG S.A.
- 1ÈRE AVENUE, 12ÈME RUE, FR-06510 CARROS
- mail@eisenberg.com






















