Bespaar 9%* – en in de app zelfs 11%* op bijna alles
Shop nu
StartERBEErbeNagelknippersNagelknipper met dubbele veer, 10 cm
Ontdek het merk

Artikelnr. 131373

ERBE Nagelknippers

Nagelknipper met dubbele veer, 10 cm
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 07-07 tot wo 08-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Hoogwaardige instrumenten vormen vaak de basis voor een nauwkeurige manicure en pedicure. De ERBE nagelknippers met dubbele veer zijn gemaakt van gehard roestvrij staal, dat bekend staat om zijn duurzaamheid. Door het gebruik van dit speciale roestvrij staal kan het instrument indien nodig worden gesteriliseerd, wat de hygiëne bij regelmatig gebruik ten goede komt. Met een compacte totale lengte van 10 cm ligt het instrument prettig in de hand en de ergonomisch gevormde handgrepen zorgen voor een stevige grip. Een belangrijk kenmerk is het geïntegreerde dubbele veermechanisme, dat de tang automatisch weer opent nadat hij is dichtgeknepen, waardoor de inspanning tijdens het gebruik minimaal is. De snijkanten zijn licht gebogen en geslepen door een vakman om de nagels zuiver en precies in te korten. Het product wordt gemaakt in Solingen en heeft een mat oppervlak dat bestand is tegen krassen en corrosie. Deze combinatie van materiaalkeuze en mechanica is gericht op een hoge slijtvastheid.

  • Gemaakt van roestvrij, gehard staal
  • Geïntegreerde dubbele veer voor eenvoudig gebruik
  • Licht gebogen snijkanten geslepen door meester-ambachtslieden
  • Oorspronkelijke Solingen kwaliteit
  • Alle lengte van 10 cm
    • Naam

      Nagelknipper met dubbele veer, 10 cm
    • Lijn

      Nagelknippers
    • Productlijn

      Erbe
    Draai de veer van de nagelknipper zodat je de nodige hefboomwerking kunt bereiken. Plaats de nagelknipper met het mesje in een hoek van 45° ten opzichte van de vingernagels of teennagels en druk de hendel omlaag met je duim terwijl de andere vingers de knipper van onderaf ondersteunen.

    De nagelknipper heeft een veer die de kracht minimaliseert die je nodig hebt om de nagels in te korten zonder ze te pletten. Het rechte knipoppervlak en de rechte snede voorkomen ingegroeide nagels.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Nagelknippers

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.871 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De korting van 11% geldt alleen in de parfumdreams-app. Geldig tot 04-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.