Gun jezelf meer beauty: bespaar tot € 15* op je bestelling
StartDr. Susanne von SchmiedebergGezichtsverzorgingFace creamsL-Carnosine Anti-A.G.E. Cream for dry skin
1
Beoordeling 1/5 Sterren
(2)

Dr. Susanne von Schmiedeberg Face creams L-Carnosine Anti-A.G.E. Cream for dry skin

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De L-Carnosine Anti-A.G.E. Crème voor de droge huid van Dr Susanne von Schmiedeberg Dermacosmetics is een rijke optie voor veeleisende huidbehoeften. Centraal in de formulering staat het actieve ingrediënt L-Carnosine, dat wordt gebruikt in het kader van de versuikering van huidstructuren, de zogenaamde Advanced Glycation End-Products (A.G.E.'s). De samenstelling is speciaal ontwikkeld voor normale tot zeer droge huidtypes en is gebaseerd op waardevolle lipiden zoals zoete amandelolie (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) en macadamiaolie. Deze bestanddelen kunnen een soepel huidgevoel ondersteunen en de teint een vitalere uitstraling geven. Het complex wordt aangevuld met ingrediënten als glycerine en panthenol. Dankzij de romige textuur kan het product 's ochtends en 's avonds na het reinigen gemakkelijk worden aangebracht op gezicht, hals en decolleté. De transparante pot met zilveren deksel benadrukt de dermacosmetische benadering van het merk. De focus ligt op het ondersteunen van een aangenaam huidgevoel zonder de huid te verzwaren.

  • Rijke gezichtscrème speciaal voor de normale tot zeer droge huid
  • Bevat het hoofdingrediënt L-Carnosine en zoete amandel- en macadamiaolie
  • De samenstelling pakt het probleem van glycatie aan (A.G.E.'s)
  • 's Morgens en 's avonds aanbrengen op gezicht, hals en decolleté
  • Naam

    L-Carnosine Anti-A.G.E. Cream for dry skin
  • Lijn

    Face creams
  • Productlijn

    Gezichtsverzorging
  • Artikelnr.

    1043582
  • Toepassing

    gezicht
  • Effect

    gladmakend
  • Eigenschap

    antiaging, hydraterend, revitaliserend, verstrakkend, verzorgend
  • Huid

    droge huid
  • Consistentie

    crème
  • Productnaam

    Clean Beauty
  • Producttype

    potje
Breng 's ochtends of 's avonds een voedende of beschermende gezichtscrème aan. Neem een kleine hoeveelheid uit de pot of tube en breng het aan op je vingertoppen. Breng de crème eerst met ronddraaiende bewegingen aan op je kin en vervolgens op je wangen. Breng de crème vervolgens van binnen naar buiten op je voorhoofd aan. Breng de gezichtscrème zonder druk uit te oefenen aan vanaf de neuswortel tot aan de slapen. Breng tot slot crème aan op de neusbrug en het gebied rond de ogen. Ga met je vingertoppen langs de zijkanten en druk met één vinger lichtjes op het gebied rond je ogen. Zo wordt zelfs de iets dunnere huid rond de ogen optimaal verzorgd.
aqua, prunus amygdalus dulcis oil, glycerin, decyl oleate, octyldodecanol, cetearyl alcohol, glyceryl stearate citrate, hydrogenated vegetable glycerides, macadamia integrifolia seed oil, phenoxyethanol, panthenol, xanthan gum, globularia cordifolia callus culture extract, sodium lactate, sodium PCA, ethylhexylglycerin, parfum, alcohol, disodium EDTA, lecithin, carnosine, tocopherol, helianthus annuus seed oil, citric acid, sodium benzoate, pantolactone, glycine, inositol, lactic acid, niacinamide, urea, alpha-isomethyl ionone, eugenol, potassium sorbate, silybum marianum fruit extract

Onze klanten zeggen over Face creams

1,0
Beoordeling 1/5 Sterren
(2)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.939 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 5 korting bij een minimale bestelwaarde van € 49. € 10 korting bij een minimale bestelwaarde van € 79. € 15 korting bij een minimale bestelwaarde van € 99. Geldig tot 10-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.