Laat jouw beautyritueel opbloeien en krijg 22%* korting
3,2
Beoordeling 3,2/5 Sterren
(5)
Ontdek het merk

Artikelnr. 90440

Catrice Wimpers

Lash Curler
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 22-04 tot do 23-04
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Wil je gekrulde wimpers en een onweerstaanbare oogopslag? Dan moet je zeker eens kijken naar de Lash Curler van Catrice. Deze innovatieve wimperkruller maakt je dromen waar. Het product doet wat het belooft en vormt je wimpers in de gewenste vorm zodat je je oogmake-up in stijl kunt afmaken. Combineer met een volumegevende mascara voor een dromerige look.

Hoe creëer je een vegende ooglook

De wimperkruller van Catrice is uitgerust met zachte kussentjes in de vorm van een kam. Deze kam waaiert de wimpers uit en zorgt voor een bijzonder natuurlijke look. Voor het beste effect gebruik je de wimperkruller voordat je mascara en oogmake-up aanbrengt. Druk de pincet ongeveer 10 seconden dicht en bewonder dan het resultaat. Als je nog steeds niet tevreden bent, kun je de wimperkruller opnieuw gebruiken. Naast de zwarte tang worden er ook twee vervangingskussentjes meegeleverd, zodat je lang plezier kunt hebben van dit product.
  • Naam

    Lash Curler
  • Lijn

    Wimpers
  • Productlijn

    Ogen

Onze klanten zeggen over Wimpers

3,2
Beoordeling 3,2/5 Sterren
(5)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.805 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is <a href="/verzendkosten" class="underline">hier</a> te vinden. <br>Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-04-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief