Bottega Veneta Knot Eau de Parfum Spray
Onze aanbevelingen voor u:
Lena Holmgren
17.09.2021
Knot, absoluut een heerlijke geur, heerlijk van Bottega Veneta 🌟
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.se
Margret Plettenberg
15.12.2018
Ik was al bekend met het product omdat het een intens en gelukkig gevoel verspreidt. Het is alleen jammer dat het niet lang blijft hangen. Misschien kan het product ook als parfum gemaakt worden. Desalniettemin een echte aanrader!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Erika Perlick
12.12.2018
Ik gaf het cadeau en vond het erg leuk.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Anne-katrin Fleck
25.06.2018
Helaas ben ik niet tevreden over het parfum, de geur blijft niet lang hangen, Het parfum ruikt veel sterker in de Douglas winkel, ik zou geen cent meer uitgeven aan dit dunne water. Ik heb het op mijn vriendin gespoten, zelfde effect, zie het gekocht bij Douglas, VG Fleck
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Productinformatie



Toepassing
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.