Biotherm Biosource
Purifying Foaming Cleanser voor normale tot gemengde huidOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLma 15-12 tot di 16-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Biotherm Biosource Purifying Foaming Cleanser is een gezichtsreiniger die speciaal is ontwikkeld om te voldoen aan de behoeften van de normale tot gemengde huid. Bij contact met water verandert de textuur in een licht, verfrissend schuim dat make-up en omgevingsvuil van het huidoppervlak oplost. De huid wordt grondig gereinigd en voelt na gebruik aangenaam zacht en soepel aan, zonder een trekkerig gevoel achter te laten. De formule bevat onder andere zink en microkorrels. Deze ondersteunen een zacht exfoliërend effect en helpen het huidbeeld gladder te maken. Het aanbrengen is ongecompliceerd: Een kleine hoeveelheid wordt opgeschuimd met water, met ronddraaiende bewegingen aangebracht op een vochtig gezicht en vervolgens zorgvuldig afgespoeld.
Naam
Purifying Foaming Cleanser voor normale tot gemengde huidLijn
BiosourceProductlijn
GezichtsverzorgingHuid
normale huidEigenschap
reinigendConsistentie
gel-naar-schuimProductnaam
alcoholvrij, ftalaatvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, Zonder ammoniak, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van notenEffect
lichter makend
Vermijd contact met de ogen.
- BIOTHERM
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Onze klanten zeggen over Biosource
Kamila S.
11.11.2022
De beste verzorging en reiniging. Het beste voor de vette huid. Ik zal het opnieuw bestellen.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.at
Dames
Nina
31.08.2022
Super kwaliteit en geweldige prijs. 👍
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.at
Dames
Nicole K
29.07.2019
Geweldige reinigingsgel voor de onzuivere huid. Verwijdert make-upresten niet zonder resten achter te laten, vandaar één ster aftrek. Maar in combinatie met de bijpassende toner daarna, verwijdert hij make-up grondig en reinigt hij de huid. Ik koop hem keer op keer!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Ricki B.
25.03.2019
Ik gebruik dit product al jaren en ben er erg tevreden over, net als over alle producten van Biotherm die ik gebruik.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Stephanie G.
12.09.2016
Ruikt lekker fris en is erg hydraterend. Je moet alleen niet te veel water gebruiken om het aan te brengen, anders wordt het te lopend en heb je veel meer nodig... De huid is al erg droog na het wassen, maar ik hydrateer daarna toch altijd en de wasgel maakt een einde aan puistjes. Krijg het alleen niet in je ogen! Het prikt echt vreselijk. Maar het is echt perfect voor het reinigen van een onzuivere huid!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames





















