Gift the Magic of Beauty – nu met 25%* korting!
StartBiothermGezichtsverzorgingBiosourcePurifying Foaming Cleanser voor normale tot gemengde huid
4,3
Beoordeling 4,3/5 Sterren
(10)

Biotherm Biosource

Purifying Foaming Cleanser voor normale tot gemengde huid
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLma 15-12 tot di 16-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Biotherm Biosource Purifying Foaming Cleanser is een gezichtsreiniger die speciaal is ontwikkeld om te voldoen aan de behoeften van de normale tot gemengde huid. Bij contact met water verandert de textuur in een licht, verfrissend schuim dat make-up en omgevingsvuil van het huidoppervlak oplost. De huid wordt grondig gereinigd en voelt na gebruik aangenaam zacht en soepel aan, zonder een trekkerig gevoel achter te laten. De formule bevat onder andere zink en microkorrels. Deze ondersteunen een zacht exfoliërend effect en helpen het huidbeeld gladder te maken. Het aanbrengen is ongecompliceerd: Een kleine hoeveelheid wordt opgeschuimd met water, met ronddraaiende bewegingen aangebracht op een vochtig gezicht en vervolgens zorgvuldig afgespoeld.

  • Reinigend schuim speciaal ontwikkeld voor de normale tot gemengde huid
  • .
  • Verwijdert make-up en vuildeeltjes uit de omgeving.
  • Geeft de huid een zacht en soepel gevoel zonder trekkerig aan te voelen.
  • Kan een zacht exfoliërend effect ondersteunen met zink en microkorreltjes
    • Naam

      Purifying Foaming Cleanser voor normale tot gemengde huid
    • Lijn

      Biosource
    • Productlijn

      Gezichtsverzorging
    • Huid

      normale huid
    • Eigenschap

      reinigend
    • Consistentie

      gel-naar-schuim
    • Productnaam

      alcoholvrij, ftalaatvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, Zonder ammoniak, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
    • Effect

      lichter makend
    AQUA / WATER • GLYCERIN • SODIUM COCOYL GLYCINATE • MONTMORILLONITE • MYRISTIC ACID • BUTYLENE GLYCOL • ARGILLA / MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE • PALMITIC ACID • GLYCOL STEARATE • LAURIC ACID • STEARIC ACID • POTASSIUM HYDROXIDE • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • SODIUM CHLORIDE • SODIUM HYDROXIDE • KAOLIN • VITREOSCILLA FERMENT • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • SALICYLIC ACID • PHENOXYETHANOL • CI 19140 / YELLOW 5 • CI 42090 / BLUE 1 • LINALOOL • GERANIOL • CITRONELLOL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL SALICYLATE • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B253378/1).

    Vermijd contact met de ogen.

    Onze klanten zeggen over Biosource

    4,3
    Beoordeling 4,3/5 Sterren
    (10)
    Klantenbeoordelingen

    Kamila S.

    Beoordeling 5/5 Sterren

    11.11.2022

    De beste verzorging en reiniging. Het beste voor de vette huid. Ik zal het opnieuw bestellen.

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.at

    Dames

    Nina

    Beoordeling 5/5 Sterren

    31.08.2022

    Super kwaliteit en geweldige prijs. 👍

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.at

    Dames

    Nicole K

    Beoordeling 4/5 Sterren

    29.07.2019

    Geweldige reinigingsgel voor de onzuivere huid. Verwijdert make-upresten niet zonder resten achter te laten, vandaar één ster aftrek. Maar in combinatie met de bijpassende toner daarna, verwijdert hij make-up grondig en reinigt hij de huid. Ik koop hem keer op keer!

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

    Ricki B.

    Beoordeling 5/5 Sterren

    25.03.2019

    Ik gebruik dit product al jaren en ben er erg tevreden over, net als over alle producten van Biotherm die ik gebruik.

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

    Stephanie G.

    Beoordeling 5/5 Sterren

    12.09.2016

    Ruikt lekker fris en is erg hydraterend. Je moet alleen niet te veel water gebruiken om het aan te brengen, anders wordt het te lopend en heb je veel meer nodig... De huid is al erg droog na het wassen, maar ik hydrateer daarna toch altijd en de wasgel maakt een einde aan puistjes. Krijg het alleen niet in je ogen! Het prikt echt vreselijk. Maar het is echt perfect voor het reinigen van een onzuivere huid!

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

    Dames

    * Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.202 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 10-12-2025.
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief