Vier The Power of Beauty met ons en profiteer van 25%* korting
Nu besparen!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

BPERFECT Make-up gezicht

Shapestick
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 10-03 tot wo 11-03
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De BPERFECT Shape Stick is een contour en bronzer stick in één. Als je de stick onder je make-up aanbrengt, accentueert hij verschillende delen van het gezicht met zijn verschillende kleuren. Als je hem als bronzer over foundation aanbrengt, zorgt hij voor een egale teint. De Shape Stick van BPERFECT, be perfect, is typerend voor het jonge Ierse label. Het doel is om het je zo gemakkelijk mogelijk te maken om een natuurlijke heldere en stralende teint te creëren. Je zou echter niet naar tientallen verschillende producten moeten grijpen om dit te bereiken en daarom kunnen veel BPERFECT producten op verschillende manieren worden gebruikt.

Make-up uit Ierland, zonder dierproeven

Hoe eenvoudiger de make-up, hoe perfecter. Voor een egale teint is het belangrijk om contouring en bronzer te mengen. Je kunt dit doen met de populaire Shape Stick met een kwastje of, nog makkelijker, met een eenvoudig make-up sponsje. De lijnen worden dan geblend en smelten letterlijk in de huid. Tot slot is de Shape Stick bijzonder romig, waardoor hij geschikt is voor het hele gezicht en zelfs op de gevoelige huid rond de ogen kan worden aangebracht als je dat wilt. Overigens is de vorm van de BPERFECT Shape Stick geen design gimmick, maar een goed doordachte. De taps toelopende vorm, die een beetje doet denken aan een lippenstift, maakt het net zo makkelijk om smalle lijntjes te trekken als om grotere oppervlakken op te vullen.
  • Naam

    Shapestick
  • Lijn

    Make-up gezicht
  • Productlijn

    Make-up
  • Producttype

    potlood
  • Toepassing

    gezicht
Gebruik voor het contouren 's ochtends of 's avonds een vast of vloeibaar huidverzorgingsproduct. Ideaal zijn contourpoeders of contouringsticks die één of twee tinten boven of onder je eigen huidskleur zitten. Afhankelijk van of je de kin, de vorm van het gezicht of de wangen wilt benadrukken, breng je het poeder of de stick gelijkmatig aan op het gewenste deel van het gezicht. De wangen kunnen gemakkelijk worden gecontourd als je een kussend mondje maakt bij het aanbrengen. Breng je poeder of stick nooit te dik aan, anders ziet je gezicht er overladen uit. Gebruik kwasten van hoge kwaliteit om de contourproducten aan te brengen. Zo krijg je altijd een heel goed resultaat.
TRIISOTRIDECYL TRIMELLITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERESIN, MICROCRISTALLINA CERA, ETHYLHEXYL PALMITATE, SILICA, SYNTHETIC BEESWAX, MICA, PHENOXYETHANOL, [MAY CONTAIN +/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77499 (IRON OXIDES BLACK), CI 77491 (IRON OXIDES RED), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 45410 (RED 27 LAKE), CI 77492 (IRON OXIDES YELLOW), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 77007 (ULTRAMARINES)].

Onze klanten zeggen over Make-up gezicht

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

Bijna uitverkocht
Penseel

BPERFECT

Penseel

Tapse blenderkwast

Beoordeling 0/5 Sterren

€ 10,22

8 g
  • € 7,67
  • € 10,22
-25 % met de code
Bijna uitverkocht
Ogen
+3

BPERFECT

Ogen

Wenkbrauwpotlood

Beoordeling 5/5 Sterren

€ 12,27

1 g
  • € 9,20
  • € 12,27
-25 % met de code
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.779 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 08-03-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief