Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(11)

ANNEMARIE BÖRLIND LL REGENERATION

Reinigingsmelk
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 20-12 tot ma 22-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De LL REGENERATION Gentle Cleansing Milk van ANNEMARIE BÖRLIND vormt een milde basis voor de dagelijkse gezichtsreiniging. De melkachtige emulsie verwijdert make-up en dagelijkse onzuiverheden op milde en grondige wijze van de huid. De formule bevat het eigen LL bio-complex en plantenextracten van sint-janskruid, salie, kamille en toverhazelaar. Als onderdeel van de gevestigde natuurlijke cosmeticalijn is de formule veganistisch en bevat geen derivaten van minerale oliën of siliconen. Het tijdschrift ÖKO-TEST beoordeelde het product in zijn uitgave van 10/2020 als "zeer goed". De reinigingsmelk is gemakkelijk te doseren in de praktische pompdispenser en kan 's ochtends en 's avonds op de droge huid worden aangebracht en vervolgens met warm water worden verwijderd.

  • Milde, melkachtige emulsie voor gezichtsreiniging
  • Verwijdert make-up en dagelijkse onzuiverheden
  • Opgebouwd met LL biocomplex en plantenextracten
  • Een veganistische formule zonder minerale oliederivaten en siliconen
  • Gecorrigeerd als "zeer goed" door ÖKO-TEST (10/2020)
  • Naam

    Reinigingsmelk
  • Lijn

    LL REGENERATION
  • Productlijn

    Gezichtsverzorging
  • Huid

    normale huid
  • Eigenschap

    natuurlijke cosmetica, parabeenvrij, regenererend, zonder paraffine
  • Consistentie

    emulsie
  • Productnaam

    Clean Beauty
  • Producttype

    pompflacon
  • Toepassing

    decolleté, gezicht, hals
AQUA [WATER], CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, SORBITAN STEARATE, GLYCERYL STEARATE, LAURYL GLUCOSIDE, SORBITOL, PHENOXYETHANOL, GLYCINE SOJA OIL [SOYBEAN], SUCROSE COCOATE, STEARIC ACID, AROMA [FRAGRANCE], PALMITIC ACID, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, ARGININE, ALCOHOL, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LAURYL LACTATE, COUMARIN, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, LINALOOL, ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT [SAGE], CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT [MATRICARIA], CETYL PALMITATE, TOCOPHEROL, PANTHENYL ETHYL ETHER, PHYTANTRIOL, BISABOLOL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, PYRIDOXINE TRIPALMITATE, CITRIC ACID

Onze klanten zeggen over LL REGENERATION

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(11)
Klantenbeoordelingen

Jenny F

Beoordeling 5/5 Sterren

23.06.2023

Deze reinigingsmelk is geweldig. Ik kan het alleen maar aanraden aan iedereen met een droge en gevoelige huid. En hij ruikt ook nog eens heel lekker.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Cornelia C.

Beoordeling 5/5 Sterren

09.02.2021

Ik ben erg enthousiast. Geeft veel vocht. Ik kan het alleen maar aanraden.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Julia W.

Beoordeling 5/5 Sterren

03.10.2019

Lichte consistentie, reinigt grondig en geeft de huid een huid een zekere frisheid.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Gretlies Schmidt

Beoordeling 5/5 Sterren

19.05.2019

Reinigt de huid heel zacht en toch schoon, geen spanning te voelen na de bloemendauwgel en de crème en je voelt je de hele dag goed

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

S. K.

Beoordeling 5/5 Sterren

30.04.2019

Reinigt de huid zeer goed. De huid ziet er fris en stralend uit. Ik ben er dol op.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.344 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief