Neem de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
Ontdek het merk

Artikelnr. 1231587

ALCINA Alle huidtypes

Reinigingsgel
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdo 16-07 tot vr 17-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De ALCINA Reinigingsgel is ontwikkeld voor een grondige en revitaliserende reiniging van de huid. De gelachtige textuur kan comfortabel over het gezicht worden verdeeld en met water worden opgeschuimd. De intensieve reinigingsformule is ontworpen om op betrouwbare wijze make-upresten, overtollig talg en dagelijkse milieuafzettingen te verwijderen. Het resultaat is een schone en zuivere huid. Dankzij de verfrissende eigenschappen geeft de gel na elk gebruik een aangenaam verkwikt gevoel. De formule is ontworpen voor dagelijks gebruik en is geschikt voor alle huidtypes die de voorkeur geven aan een effectieve en ongecompliceerde reiniging.

  • Verwijdert make-up en overtollig talg
  • Reinigt en verheldert de huid
  • Vernieuwt en revitaliseert de huid
  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Ontworpen voor dagelijks gebruik
    • Naam

      Reinigingsgel
    • Lijn

      Alle huidtypes
    • Productlijn

      Huidverzorging
    Reinigingsgel is heel gemakkelijk te gebruiken. Maak je gezicht eerst vochtig en breng dan een kleine hoeveelheid of 2 tot 3 pompjes van de gel aan op je gezichtshuid. Vermijd het gebied rond de ogen tijdens het aanbrengen. Masseer het product nu in de huid totdat er een fijn schuim ontstaat. Tijdens het masseren verwijdert de reinigingsgel vuil en make-up. Spoel tot slot de gel grondig van de huid met helder, lauw water. Dit is vooral belangrijk bij reinigingsgel zodat de huid niet uitdroogt. Je kunt de reinigingsgel naar wens 's ochtends en/of 's avonds gebruiken.
    AQUA, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOPROPIONATE, DECYL GLUCOSIDE, SORBITOL, XANTHAN GUM, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CAPRYLYL GLYCOL, ZINC PCA, DIPROPYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, BENZOPHENONE-4, CITRIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, CI 42090, CI 47005.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Alle huidtypes

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.877 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.