4,7
(10)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 1079943
Wella Luxe Oil
Conditioning Creme
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdo 30-04 tot za 02-05
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Luxe Oil Conditioning Cream laat het haar silky aanvoelen en biedt optimale bescherming tegen invloeden van buitenaf. De effectieve verzorgingsformule met luxe oliën heeft al na 30 seconden effect en laat het haar heerlijk zacht aanvoelen. Dit hoogwaardige haarproduct van Wella is geschikt voor dagelijks gebruik en wordt na het wassen als conditioner op het haar aangebracht. De Conditioning Cream is een echte aanrader voor alle haartypes en verbetert de haarstructuur direct na de eerste shampoobeurt.
Silky haar dankzij luxe oliemix
De Luxe Oil conditioner van Wella maakt beschadigd en droog haar heerlijk zijdezacht en weer makkelijk doorkambaar. Het haarverzorgingsproduct met beschermende werking wordt na het wassen gelijkmatig door vochtig haar verdeeld en zachtjes ingemasseerd. Daarna gewoon 30 seconden laten inwerken zodat de oliën in het haar kunnen trekken. De crème met keratine wordt zorgvuldig uitgespoeld en het haar kan vervolgens worden geföhnd en gestyled zoals gewoonlijk.Naam
Conditioning CremeLijn
Luxe OilProductlijn
SP CareEigenschap
beschermend, verzorgendConsistentie
crèmeProducttype
tubeToepassing
haarHaartype
alle haartypen
Gebruik een vochtinbrengende conditioner om de haarverzorgingsroutine voor droog en gestrest haar af te ronden. Breng een kleine hoeveelheid conditioner aan op je handpalmen. Masseer het speciale verzorgingsproduct gelijkmatig in het haar. Vergeet niet om je hoofdhuid te verwennen. Spoel de vochtinbrengende conditioner na een bepaalde tijd grondig uit met lauw water. Stijl of droog je haar nu zoals gewoonlijk. Sommige fabrikanten bieden vochtinbrengende conditioners ook als spray aan. Spray deze leave-in conditioners op vochtig haar. Masseer het product na het aanbrengen zachtjes in het haar en stijl het haar vervolgens. Het is niet nodig om de conditioner uit te spoelen.
Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Parfum, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, EDTA, Citric Acid, Sodium Chloride, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrolyzed Keratin, CI 19140, CI 17200, Sorbic Acid
- Wella Germany GmbH
- Berliner Allee 65-65a, DE-64295 Darmstadt
- wella@wella.com
Onze klanten zeggen over Luxe Oil
4,7
(10)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk

























