Bespaar € 12* op je bestelling – en € 18* exclusief in de app
Shop nu
StartTop 10 herenparfums

Top 10 herenparfums

-31%
Emporio Armani You
Beoordeling 4,46/5 Sterren
1. plaats

Armani

Emporio Armani You

Herengeuren

Eau de Parfum Spray

Stronger With You Intensely

€ 53,16

ADVIESPRIJS€ 77,02

30 ml (€ 1.772,00 / 1 l)

Paradigme
Beoordeling 3,4/5 Sterren
2. plaats

Prada

Paradigme

Herengeuren

Eau de Parfum Spray - nachfüllbar

€ 66,95

ADVIESPRIJS€ 107,83

50 ml (€ 1.339,00 / 1 l)

-32%
Y
Beoordeling 4,59/5 Sterren
3. plaats

Yves Saint Laurent

Y

Herengeuren

Eau de Parfum Spray

€ 70,90

ADVIESPRIJS€ 104,75

60 ml (€ 1.181,67 / 1 l)

-42%
MYSLF
Beoordeling 4,74/5 Sterren
4. plaats

Yves Saint Laurent

MYSLF

Herengeuren

Eau de Parfum Spray - navulbaar

€ 53,00

ADVIESPRIJS€ 91,40

40 ml (€ 1.325,00 / 1 l)

-55%
BOSS Bottled
+1
Beoordeling 4,82/5 Sterren
5. plaats

Hugo Boss

BOSS Bottled

Boss Black Herengeuren

Eau de Toilette Spray

€ 40,99

ADVIESPRIJS€ 91,40

50 ml (€ 819,80 / 1 l)

-40%
Mannetjes
Beoordeling 4,73/5 Sterren
6. plaats

Jean Paul Gaultier

Mannetjes

Herengeuren

Eau de Parfum Intense-spray

Le Male Le Parfum

€ 64,59

ADVIESPRIJS€ 106,81

75 ml (€ 861,20 / 1 l)

-30%
Acqua di Giò Homme
Beoordeling 4,76/5 Sterren
7. plaats

Armani

Acqua di Giò Homme

Herengeuren

Eau de Toilette Spray - navulbaar

€ 54,60

ADVIESPRIJS€ 78,05

30 ml (€ 1.820,00 / 1 l)

-40%
Mannetjes
+4
Beoordeling 4,79/5 Sterren
8. plaats

Jean Paul Gaultier

Mannetjes

Herengeuren

Eau de Toilette Spray

Le Male

€ 56,89

ADVIESPRIJS€ 95,00

75 ml (€ 758,53 / 1 l)

-52%
Gucci Guilty Pour Homme
Beoordeling 5/5 Sterren
9. plaats

Gucci

Gucci Guilty Pour Homme

Herengeuren

Elixir de Parfum Spray

€ 81,70

ADVIESPRIJS€ 169,45

60 ml (€ 1.361,67 / 1 l)

-42%
Mannetjes
Beoordeling 4,9/5 Sterren
10. plaats

Jean Paul Gaultier

Mannetjes

Herengeuren

Parfum Spray

Le Male Elixir

€ 66,49

ADVIESPRIJS€ 114,51

75 ml (€ 886,53 / 1 l)

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.958 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 5 korting bij een minimale bestelwaarde van € 49 € 8 korting bij een minimale bestelwaarde van € 69 € 12 korting bij een minimale bestelwaarde van € 99. De korting van € 18 vanaf een bestelwaarde van € 129 geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 01-10-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.