Bespaar € 14* op je bestelling – en € 19* exclusief in de app
Shop nu

Artikelnr. 1170920

TautropfenSpeciale olieoplossingen2-fasen reinigingsolie

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De TAUTROPFEN Special Oil Solutions 2-fasen reinigingsolie valt visueel op door de duidelijke scheiding van de vloeistoffen in de transparante, kubusvormige fles. Een gele en een blauwe laag vertegenwoordigen de verschillende componenten, die alleen een tijdelijke verbinding vormen als ze krachtig worden geschud. Deze emulsie maakt gebruik van het principe dat olie en water elkaar aanvullen om verschillende soorten resten op het huidoppervlak op te lossen. De formule bevat onder andere toverhazelaarwater en jojoba-olie en wordt afgerond met vijgenextract. De formule wordt op de fles omschreven als "Gemengde kruiden" en "Zuiverend" en heeft als doel de huid grondig te reinigen. Make-up, poeder en vuildeeltjes uit de omgeving kunnen met het mengsel worden verwijderd. Het wordt gedoseerd met een goudkleurige pompdispenser, die een zuinige dosering op een wattenschijfje mogelijk maakt. Ondanks de vette fase is de finish op de huid zo ontworpen dat er geen zware of vette film achterblijft. Volgens de fabrikant is het product geschikt voor alle huidtypes en kan het gebruikt worden als eerste stap in de reinigingsroutine. De combinatie van ingrediënten zorgt ervoor dat de huid schoon aanvoelt zonder de natuurlijke textuur van het huidoppervlak onnodig te verzwaren.

  • Combineert een olie- en waterfase voor een grondige reiniging
  • Bevat toverhazelaarwater, jojoba-olie en vijgenextract
  • Verwijdert make-up en vuildeeltjes zonder een vettig laagje
  • Praktische pompdispenser voor eenvoudig doseren
  • Geschikt voor gebruik op alle huidtypes
    • Naam

      2-fasen reinigingsolie
    • Lijn

      Speciale olieoplossingen
    • Productlijn

      Huidverzorging
    • Eigenschap

      kalmerend, mild, reinigend, voedend
    • Consistentie

      olie
    • Productnaam

      gecertificeerde natuurcosmetica, veganistisch
    • Toepassing

      gezicht
    Onderhoudsstap - schoonmaken: Goed schudden voor gebruik om het olie-watermengsel te activeren. Breng een paar druppels aan op een wattenschijfje en wrijf zachtjes over het gezicht om make-up en vuil te verwijderen. Vervolgens afspoelen met helder water.
    COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF WATER*, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL*, UNDECANE, TRIDECANE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, AQUA, SODIUM LACTATE,PARFUM, MARIS SAL, CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, POTASSIUM SORBATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, FICUS CARICA FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, GARDENIA JASMINOIDES FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LIMONENE.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Speciale olieoplossingen

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.910 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 6 korting bij een minimale bestelwaarde van € 49 € 9 korting bij een minimale bestelwaarde van € 69 € 14 korting bij een minimale bestelwaarde van € 99. De korting van € 19 vanaf een bestelwaarde van € 129 geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 19-08-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.