Bespaar 9%* op bijna alle geuren – of 12%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
StartSkin1004GezichtReinigingMadagaskar Centella Ampul Schuim

Skin1004 Reiniging Madagaskar Centella Ampul Schuim

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Skin 1004 Madagascar Centella Ampoule Foam is een milde reiniger met 84% vitaminerijke centella asiatica en poriënverfijnende baking soda en een pH-waarde van 5. De twee ingrediënten verwijderen vuil en viezigheid op natuurlijke wijze van de huid zonder deze uit te drogen. Het reinigingsschuim bevat ook verzachtende extracten van klimoppompoen en coptis chinensis-wortel, die ontstekingen verzachten. Maar dat is nog niet alles: de formule voorziet de vermoeide en geïrriteerde huid van voedingsstoffen terwijl het reinigt, waardoor deze in een mum van tijd nieuwe frisheid en een gezonde gloed krijgt.

Toepassingstips voor de Madagascar Centella Ampoule Foam van Skin 1004

Het huidverzorgende reinigingsschuim kan 's ochtends en 's avonds gebruikt worden en wordt gebruikt na het verwijderen van make-up. Bevochtig je handen en gezicht voor gebruik. Breng vervolgens een geschikte hoeveelheid reiniger aan op je hand en laat het goed schuimen tussen je handen. Je kunt nu het schuim van de ampul zachtjes in je gezichtshuid masseren. Vermijd tijdens het aanbrengen het gebied rond de ogen en de mond. Was de huidverzorgende reiniger na een korte massage grondig van de huid met helder, lauwwarm water. Gebruik het product regelmatig voor een stralend mooie, ontspannen huid.
  • Naam

    Madagaskar Centella Ampul Schuim
  • Lijn

    Reiniging
  • Productlijn

    Gezicht
  • Artikelnr.

    1041382
  • Toepassing

    gezicht
  • Eigenschap

    hydraterend, kalmerend, reinigend, verwennend, verzorgend
  • Consistentie

    schuim
  • Producttype

    tube
Breng een geschikte hoeveelheid aan op vochtige handen en wrijf samen om een schuim te creëren. Breng het schuim zachtjes aan op het gezicht om te reinigen en spoel grondig af met lauw water.
met lauw water.
Aqua(Water), Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Centella Asiatica Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Eclipta Prostrata Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Potassium Cocoyl Glycinate, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride, Potassium Cocoate, Potassium Benzoate, Polyquaternium-67, Citric Acid, Dextrin, Sodium Bicarbonate, Disodium EDTA, Sodium Acetate, Butylene Glycol.

Schrijf de eerste beoordeling voor Reiniging

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.942 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 9% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 13-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.