Download de app en activeer pushberichten voor exclusieve aanbiedingen!
Ontdek het merk

Artikelnr. 341134

Pierre Guillaume Paris Numbered Collection11 Harmatan Noir

Eau de Toilette Spray
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 17-06 tot do 18-06
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Numbered Collection van Pierre Guillaume Paris presenteert een kruidige, aromatische compositie met de Eau de Toilette Spray 11 Harmatan Noir. Deze creatie pikt de kenmerken van een warme wind op en vertaalt ze in een veelzijdige geurbeleving. Een verfrissende opening van citroenmunt en aromatische muntthee zorgt voor een verkwikkende noot die direct aanwezig is. Naarmate de geur vordert, ontvouwt zich een complex hart dat Jamaicaanse piment combineert met kostbare houtsoorten. Cederhout ontmoet gedroogde jasmijnbloesem, waardoor de geur een subtiele, houtachtig-bloemige diepte krijgt. Een speciaal accent van kruidenzout doordringt het arrangement en creëert een interessante balans tussen warmte en frisheid. Het profiel wordt afgerond door nuances van sandelhout en eikenmos, die de eau de toilette een duurzame basis geven. De transparante glazen flacon met het ronde, zwarte etiket en de lichtgele vloeistof benadrukt de eenvoudige elegantie van het Parfumerie Générale merk.

  • Kruidig, aromatisch geurkarakter met een accent van kruidenzout
  • Topnoten van verfrissende citroenmunt en muntthee
  • Hartnoot combineert Jamaicaanse piment, cederhout en gedroogde jasmijnbloesem
  • Basisnoten van warm sandelhout en eikenmos
  • Deel van de exclusieve genummerde collectie in een minimalistische glazen fles
    • Naam

      Eau de Toilette Spray, 11 Harmatan Noir
    • Lijn

      Numbered Collection
    • Productlijn

      Unisex geuren
    Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
    ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), EUGENOL, LINALOOL, AMYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL-IONONE, LIMONENE, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL, CITRONNELOL, ISOEUGENOL.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Numbered Collection

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.841 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief