Artikelnr. 429132
Pierre Guillaume Paris Black CollectionShermine
Eau de Parfum Spray- Verwachte levering met Post NLdi 16-06 tot wo 17-06
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Shermine Eau de Parfum Spray is een integraal onderdeel van de Black Collection van Pierre Guillaume Paris en presenteert zich als een veelzijdige unisex compositie. Een poederachtige iris staat centraal in deze geur, maar wordt niet gereduceerd tot zijn bloemigheid. In plaats daarvan ondergaat de bloesem een aromatische transformatie door de toevoeging van pittige kardemom en hete peper. Deze kruidige noten worden verlevendigd door de frisheid van Argentijnse citroen, terwijl Paraguayaans guajakhout en rozenhout zorgen voor een warme, houtachtige basis. Aan het boeket worden lavendel en viooltjes toegevoegd, afgerond met een vleugje vanille. Technologisch is de creatie gebaseerd op fyto-parfumerie, een proces dat de natuurlijke complexiteit van plantaardige stoffen precies reproduceert en in harmonie brengt met synthetische elementen. In plaats van een klassieke structuur van top-, hart- en basisnoten, interageren verschillende olfactorische sferen hier met elkaar. De rechthoekige flacon laat een blik op de donkergekleurde vloeistof door het glas, wat het karakter van de inhoud visueel benadrukt.
Naam
Eau de Parfum Spray, ShermineLijn
Black CollectionProductlijn
Unisex geuren
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
- Pierre Guillaume Paris
- 13 Rue Jean-Jacques Rouseau, FR-75001 Paris
- www.pierreguillaumeparis.com





















