Beauty Heatwave Deal: Bespaar tot € 16* op je bestelling
StartPUPA MilanoOgenOogschaduwVamp! Vloeibare Oogschaduw

PUPA Milano Oogschaduw

Vamp! Vloeibare Oogschaduw
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 08-07 tot do 09-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De innovatieve PUPA Milano Vamp! Vloeibare Oogschaduw geeft de oogmake-up een glanzende afwerking. Het is een vloeibare oogschaduw met een lichte maar slipvrije textuur. Hierdoor is het snel en gemakkelijk aan te brengen. Bovendien is het verrijkt met speciale polymeren die de kleur fixeren op het ooglid, hoewel het nog steeds makkelijk te blenden is direct na het aanbrengen. De Made in Italy oogschaduw is gebaseerd op pigmenten, parels en polymeren en is klinisch en oftalmologisch getest. Hij is verkrijgbaar in 12 verschillende kleurvarianten en biedt voor elke gelegenheid de juiste tint.

Hoe gebruik je de PUPA Milano Vamp! Vloeibare Oogschaduw aanbrengt

Om ervoor te zorgen dat de pigmenten gelijkmatig worden verdeeld, schud je de oogschaduw voor elk gebruik. Breng een dun laagje oogschaduw aan op het ooglid met de applicator. Vervaag het vervolgens met een penseel of je vingertoppen. Het mengen van de oogschaduw werkt alleen als deze nog nat is. Zodra de oogschaduw is opgedroogd, is de oogmake-up veegvast. Om de vloeibare oogschaduw gemakkelijk te verwijderen, kun je het beste een twee-fasen make-up remover gebruiken.

  • Naam

    Vamp! Vloeibare Oogschaduw
  • Lijn

    Oogschaduw
  • Productlijn

    Ogen
  • Huid

    alle huidsoorten
  • Eigenschap

    getest, matterend
  • Consistentie

    crème
  • Producttype

    fles
  • Toepassing

    ogen
  • Dekkracht

    gemiddeld
  • Finish

    glitter, mat, stralend
Schudden voor gebruik.
Breng een dun laagje direct op het ooglid aan met de applicator en vervaag het daarna met je vingertoppen of een kwastje.

Om het resultaat te veranderen kun je de textuur vervagen terwijl deze nog nat is, zonder te wachten tot hij droog is.
Verwijderen met de twee-fasen make-up remover.
ISODODECANE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,GLYCERYL TRIBEHENATE/ISOSTEARATE/EICOSANDIOATE,OCTYLDODECANOL,HYDROGENATED STYRENE/ISOPRENE COPOLYMER,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,ALCOHOL,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,POLYHYDROXYSTEARIC ACID,POLYISOPRENE,PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,ISOSTEARIC ACID,LECITHIN,POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE,AQUA (WATER),TALC,BHT
[+/- (MAY CONTAIN):
CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE,CALCIUM SODIUM BOROSILICATE,CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE,COBALT TITANIUM OXIDE,SILICA,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,CI 77019 MICA,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES),CI 75470 (CARMINE),CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE),CI 77007 (ULTRAMARINES),CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS),CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN),CI 77400 (BRONZE POWDER, COPPER POWDER),CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE, FERRIC FERROCYANIDE),CI 77742 (MANGANESE VIOLET),CI 77861 (TIN OXIDE),CI 16035 (RED 40 LAKE),CI 19140 (YELLOW 5 LAKE),CI 42090 (BLUE 1 LAKE)]


Contains Carmine as a colour additive

Schrijf de eerste beoordeling voor Oogschaduw

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.873 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. € 6 korting bij een minimale bestelwaarde van € 59 € 11 korting bij een minimale bestelwaarde van € 89. € 16 korting bij een minimale bestelwaarde van € 109. Geldig tot 06-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.