0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 885545
PUPA Milano Mascara
Vamp! Mascara Extreem
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLwo 14-01 tot do 15-01
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Vamp! Mascara Extreme van PUPA Milano heeft een volumeversterkend effect en laat je wimpers dikker en langer lijken. De mascara is langhoudend en zeer gepigmenteerd, dus één keer aanbrengen is al genoeg voor een adembenemend resultaat. Je kunt het volume effect echter vergroten door meerdere laagjes aan te brengen. De mascara heeft een diepzwarte kleur en accentueert je ogen vakkundig. Je kunt de mascara het beste aanbrengen met kleine zigzagbewegingen. Dit waaiert de wimpers uit en zorgt ervoor dat elke wimper afzonderlijk van een laagje kleur wordt voorzien.
Mascara die op veel manieren kan worden gecombineerd
Dankzij de tijdloze kleur is de Vamp! Mascara Extreme van PUPA Milano met bijna elke make-up. Hij is ideaal om de finishing touch te geven aan een natuurlijke make-up voor overdag. Maar hij past ook bij smokey eyes of een glamoureuze avondlook. De mascara komt ook goed tot zijn recht in combinatie met eyeliner.Naam
Vamp! Mascara ExtreemLijn
MascaraProductlijn
OgenHuid
alle huidsoortenEigenschap
hooggepigmenteerd, langhoudendConsistentie
dikvloeibaarProductnaam
geschikt voor mensen met contactlenzenProducttype
potlood met staafjesapplicatorToepassing
wimpersEffect
volumeversterkendDekkracht
sterkFinish
silk
Ongeacht de vorm van het borsteltje, wordt mascara aangebracht vanaf de wimperlijn naar buiten toe in een lichte zigzagbeweging. De wimpers op het bovenste ooglid worden van onder naar boven geborsteld, de wimpers op het onderste ooglid vanaf de wimperlijn naar beneden.
Gelmascara wordt aangebracht met een borsteltje zoals normale mascara. Het beschermt en verzorgt de wimpers en kan onder gekleurde mascara worden gebruikt.
Gelmascara wordt aangebracht met een borsteltje zoals normale mascara. Het beschermt en verzorgt de wimpers en kan onder gekleurde mascara worden gebruikt.
AQUA (WATER), SYNTHETIC BEESWAX, PARAFFIN, ACACIA SENEGAL GUM, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, VP/EICOSENE COPOLYMER, VP/HEXADECENE COPOLYMER, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, AMINOMETHYL PROPANEDIOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, DIMETHICONE, PHENETHYL ALCOHOL, OCTYLDODECANOL, POLYESTER-5, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PVP, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LAURETH-4, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77266 (BLACK 2)
- MICYS COMPANY SPA
- VIA DE GASPERI 22, IT-23880 CASATENOVO
- customercare@pupa.it
Onze klanten zeggen over Mascara
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk





















